2733
2734
عنوان

بزرگترین ازاری که دادین چی یوده🤪🤪🤪🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 85 پست

بچه بودم زنگ خونه مردم رو میزدیم و فرار میکردیم

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم از اب سرد بیزاره

بش بخوره دااااد و هوار میکنه

یادم نیس سرچی اذیتم کرد

منم  پارچ پلاستیکی گذاشتم بالا در یخچال

درو ک باز کرد اب پاچید روش😛😛😛😆😆😆

میدویید اینطرف و اونطرف جیغ میکشید😂😂😂😂😂😂😂

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2731

خواهرم رو خیلی اذیت کردم

با اینکه ۴سال ازم بزرگتر بود اما خیلی بدبخت بود😔

انقدر تو غذاش تف کردم و نفهمید و خورد😪😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
خدایا ممنونم که همچین خواهری ندارم 😁😁

🤪🤪🤪🤣🤣😌چیه خوب یکم اونم لذت ببره😌😌

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

من تو سوپ یه عالمه نمک و فلفل ریختم دادم داداشم گفتم بخور ببین پخته؟اونن از همه جا بی خبر سر کشید😋😋

دوستم قاشق داغ کرده بود گذاشته بود رو زبون داداشش بعد اون سوخته داد میکشیده دوستم گفته برو بذار رو برفکار فریزر اون بدبختم گذاشته زبونه چسبیده به یخ میگفت وقتی کنده زبونشو نصفش تو فریزر مونده😖😖😖

کلا همه اینکارا رو داداشت فقط ازمایش می کنی،😂 گناه داره‌..بین افراد مختلف تقسیم کن😁

اخه سه تا داداش دارم🤣🤣🤣🤣🤪🤪 یبارم شلوار مدرسش قایم کردم😌

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738
باید یادت بیاد

ممنون واقعا✋✋

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 

خدا منو ببخشه 😑 

ی یا کریم برادرم اورده بود خونه.. بچه بود هنوز.. .خلاصه عادت کرده بود .. خونش ی جعبه کفش بود..  مکان خونش رو جا کفشی🙄... خلاصه این بر حسب عادت میومد میشست لب جعبه

ی باز ی پلاستیک مشکی رو نخ بستم.. گذاشتم کنارش

خودم اومدم اونور اتاق نشستم..  اونم لمیده بود از رو فراغ خاطر... یهو پلاستیک رو تکون دادم.. خودم ترسیدم چ برسه ب اون😑😑😑😑😐😐😐 بیچاره.. یاش مونده بود. کریمش سکته کرده بود😶😶

خواهرم رو خیلی اذیت کردم با اینکه ۴سال ازم بزرگتر بود اما خیلی بدبخت بود😔 انقدر تو غذاش تف کردم و ...

🤣🤣🤣🤣🤣منم دستمال اب دماغی خودمو دادم دوستم دستشو پاک کنه🤪🤪🤪🤪

بچه بودم زنگ خونه مردم رو میزدیم و فرار میکردیم

اینکه مردم آزاری نبود 

تفریح هممون بود😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ممنون واقعا✋✋

زیرش نوشته رمز عبور را فراموش کردم بزن رو اون ایمیلتو وارد کن بعدش یه سری چیز میز هست اونارو پر کن 😕به امید خدا درست بشه

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
بزن فراموشی رمز عبور اگه برات کار میکنه

کجا بزنم 😕

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
2706