2737
2734
عنوان

برای خواستگارا قد دختر مهم تره یا چهره ش؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 89 پست
در کل باید چیز خوبی باشه😂قیافه بدون قد فایده نداره قد بدون قیافم بی فایدس!

کی گفته فایده نداره؟؟ الان یه زشت قد بلند بهتره یا یه زشت قد کوتاه؟؟ یا یه خوشگل کوتاه بهتره یا زشت کوتاه؟؟ ینی این دو مورد با هم فرقی ندارن؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم قیافه در حدی ک بشه نگاش کرد

ولی قد ن! قد بااااید بلند باشه

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2728
خسته نباشی 😐😐

سلامت باشی 😯

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
کی گفته فایده نداره؟؟ الان یه زشت قد بلند بهتره یا یه زشت قد کوتاه؟؟ یا یه خوشگل کوتاه بهتره یا زشت ...

تنها چیزی ک فعلا نمیسه درستش کرد قد!!! عمل جراحی سراغ داری ک بدون کفش و لژ طرف بلند بشه؟

ولی قیافه با ده تومن خرج کردن قابل تحمل

این نظر منه

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2738

توی خواستگاری فقط به خانواده و این چیزا فک میکنن وقتی خرشون از پل گذشت یادشون میفته حنیفر میخاستن.سفید میخاستن.چشم آبی میخاستن نمیدونم سایز پای ۳۸ میخاستن.

😐

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
خودت ؟؟؟مگه پسری ؟! منظورت چیه ؟

دخترم

والا این روزا برای پسرا هم خیلی ملاکه انگار. قبلا اینجوری نبود ولی الان یه مدته اکثر خواستگارایی که ...

وا😐 برای من اگه اینجوری خواستگار بیاد اصن راه نمیدم😒

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2706