2737
2734
عنوان

تا حالا ب طلاق فکر کردید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 106 پست
شوهر من باخانوادم مشکل داره و میگ من پامو خونشون نمیدارم فردا عقد ابجیمه.تو محضر .اما نمیاد دیگ وا ...

منم همين دردمه من به خاطر ازدواج با شوهر خانوادم ولم كردن دلم خوش بود به خانواده همسرم ولي هر كاري كردم تو دلشون نتونستم جا باز كنم خيلي ازارم دادن بي حرمتم كردن و يكساله قطع رابطم ميگم ديگه اين زندگي ارزش موندن نداره

مشکلتون خیلی حاد بود؟؟

خیلی زیاد...

خیلی زیر حرفش زد خیلی زندونیم کرد میدونی دوس داشتن زیاد هم بده چون فقط میخواست مال اون باشم منو خیلی محدود میکرد هییییچ جا نمیذاشت برم زیر همه حرفاش زد...

اینا فقط یک هزارم دلیلامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همين دردمه من به خاطر ازدواج با شوهر خانوادم ولم كردن دلم خوش بود به خانواده همسرم ولي هر كاري ك ...

خدا درستش کنه براتون

من ن از حرف خانواده ها نگرانم ن از دنیای بعد از طلاق ن از خرج و مخارجم ...فقط دلم برا پسرم میسوزه

گرچه کاری نمیتونم کنم

شوهر من باخانوادم مشکل داره و میگ من پامو خونشون نمیدارم فردا عقد ابجیمه.تو محضر .اما نمیاد دیگ وا ...

پسرت چن سالشه

واجبه به بعضیا گفت صدا 📣 دوربین 📹 حرکت 🏃  گمشوووووووووووو😠😠😠😠
ایشالله بقیه زندگیت رو جوری بگذرونی که طلاقت بشه یه خاطره دور که هیچی ازش به یادت نمونه

مرسی عزیزدلم 

میدونی من اصلا برام طلاقم مهم نیست چون عین قبله زندگیم خداروشکر و برای خواستگارام اصلا مهم نیست و من اصلا به ازدواج فکر نمیکنم و می‌خوام آیندمو بسازم با روحیه خیلی قوی آخر سر اگه وقت شد ازدواج می کنم

خیلی سخته هیچ درکی از هم نداشته باشی.مثله شب و روزیم بهش میگم من مقصر همه جا میگیم بده بودم تموم کنی ...

میشه بیشتر توضیح بدی چه اختلاف فرهنگی دارید؟؟

آسمان تو چه رنگ است امروز......  
2738

منم خیلی بهش فکر میکنم ولی یه دختر ۳ساله دارم که به خاطر اون میسوزم و میسازم یه سری مشکلات جسمی هم برای خودم بوجود اومد که دیگه نمیتونم به طلاق فکر کنم ولی اصلا از شوهرم راضی نیستم خیلی بد اخلاق و عصبیه و به همه چی گیر میده متاسفانه پدر خوبی هم نیست چون مدام به بچه گیر میده انتظار داره بچه مثل یه ربات عمل کنه 😭😭😢😢😢😢🥺🥺 

خدا درستش کنه براتون من ن از حرف خانواده ها نگرانم ن از دنیای بعد از طلاق ن از خرج و مخارجم ...فقط ...

نميشه پسرتو ببري پيش خودت اگه خانواده ات حمايتت ميكنن نمون راحت شي خيلي عذاب اوره 

بقیه چیز ها غیر این موضوع خوبه؟؟

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو

فکر هر روز و هر شب مه 

ولی متاسفانه استقلال مالی ندارم 

دوست هم ندارم برگردم پیش خانوادم

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
مرسی عزیزدلم  میدونی من اصلا برام طلاقم مهم نیست چون عین قبله زندگیم خداروشکر و برای خواستگارا ...

خدا خیرت رو تو دلخواستت قرار بده.خداروشکر که خوبی.اگه خانوما از طلاقت نمیترسیدن الان خیلی از مردا زودتر از نامرد بودنشون خجالت میکشیدن و دست میکشیدن از کاراشون

2706