2737
2734
عنوان

بیاسن امشب واسه هر حاجتی داری......🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 148 پست
مرسی ک اینقدرمهربونی❤ الهی ک هرچ زودتراسماحالش بهتروبهتربشه🙏♥️

فدات عزیزم 💕 😘 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یعنی الان نمیخریم😣😣 ببخشیدمیشه بگی کار شوهرم چجور میشه واز اینده ما بگی

همسر شما اگر حواسشان را جمع کند کمتر دچار بحران اقتصادی خواهدشد،ازلحاظ شغلی بهترخواهد شد وضع همسر محترمتان و اینکه به صلاحتان هست درانتخاب و خرید خانه عجله نکنید وپس انداز برای شما مهمتر است،زندگیتان هم انشاالله زیر سایه ی حضرت مهدی(عج)از آفات و بلایا درامان خواهدبود،به همین سبب مداومت بر دعای سلامتی آقا وفرج فراموش نشود،جهت برکت هرچه بیشتر و ثروت فراوان نمازاول وقت بخوانید و به همین نیت تسبیحات حضرت زهرا را عادت معنوی خود قراربدهید.انشالله خیره

2738

من ۷ تا میخونم تا فردا💛 یا علی

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

😐😂امشب من نبودم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706