2733
2739
عنوان

بیاسن امشب واسه هر حاجتی داری......🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 148 پست
مرسی ک اینقدرمهربونی❤ الهی ک هرچ زودتراسماحالش بهتروبهتربشه🙏♥️

فدات عزیزم 💕 😘 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی الان نمیخریم😣😣 ببخشیدمیشه بگی کار شوهرم چجور میشه واز اینده ما بگی

همسر شما اگر حواسشان را جمع کند کمتر دچار بحران اقتصادی خواهدشد،ازلحاظ شغلی بهترخواهد شد وضع همسر محترمتان و اینکه به صلاحتان هست درانتخاب و خرید خانه عجله نکنید وپس انداز برای شما مهمتر است،زندگیتان هم انشاالله زیر سایه ی حضرت مهدی(عج)از آفات و بلایا درامان خواهدبود،به همین سبب مداومت بر دعای سلامتی آقا وفرج فراموش نشود،جهت برکت هرچه بیشتر و ثروت فراوان نمازاول وقت بخوانید و به همین نیت تسبیحات حضرت زهرا را عادت معنوی خود قراربدهید.انشالله خیره

2738

من ۷ تا میخونم تا فردا💛 یا علی

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

😐😂امشب من نبودم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706