2737
2734
عنوان

درمان قطعی چروک صورت چیه؟

4975 بازدید | 38 پست

سلام خانوما شبتون بخیر عیدتونم مبارک😘

من22سالمه ولی بااین حال دوتاچروک عمیق توپیشونیم و خط اخم عمیقم دارم...میدونم دیگ کرم های لیفتینگ جوابگو نیستن بوتاکسم نمیخام بکنم ایا راه حلی هس ک براهمیشه چروکام برن؟اگه کسی تجربه داره ممنون میشم بگه❤

سلام عزیزم من نماینده فروش محصولات دستساز هستم ما یک روغنی داریم مخصوصا از بین بردن چروک پوسته

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگر اینستا دارید  mojeze.zibaii.salamati رو فالو کن 

تمام کارها تضمینی هست

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738

عزیزم واقعا عمیقا ینی موثره؟

برا همه کارها تضمینیه خواستین  شمارم هست تل اینستا و یا واتس پیام بزارید بیشتر راهنمایی کنم

عزيزم فقط اومدم بگم گول تبليغ كرم هاى دست ساز رو نخور😑

کرمای دستساز ما واقعا موثر هستن  مشتریای داریم ک کاملا از روند درمان رضایت کامل دارن فقط باید مشاوره درست داده بشه

2706