2737
2734
عنوان

وکیل داریم توسایت یه لحظه بیادخیلی واجبه😣

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 78 پست
بله حتی پرونده صرب وجرح هم توهمون دادگاه داشتم وکیفرخواست دیه هم اومده ولی به حکمش فعلانیومده بود وب ...

متاسفانه قانون در مورد تمکین زن حتی در شرایط عدم تامین جانی خیلی سفت و محکم نیست 

به طلاق سرسختی یا نه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه مرد فقط خونه داشته باشه چی؟ یکی از اشناها طلاق گرفت شوهرش انقد گفته بود پول ندارم که مهریه رو دا ...

دور زدن این مسائل خیلی کار سختی نیست 

میتونن اموالصون رو بنام کس دیگه بکنن و خیلی کارهای دیگه

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
بله

تنها راه حل شما طلاق توافقی هست 

ایشون راضی شدن مهریه رو پرداخت کنند

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
دور زدن این مسائل خیلی کار سختی نیست  میتونن اموالصون رو بنام کس دیگه بکنن و خیلی کارهای دیگه

خیر الان دیگه همچین چیزی نمیشه!این کارها دور زدن قانونه و دیگه اموال و انتقالشون بررسی میشه

شامل مواردی که مایحتاج اولیه ی زندگی هست مثل پول پیش رهن منزل یا ماشینی مثل پراید اما اگر به فرض ماش ...

چه قانون مزخرفی مهریه یه نوع بدهی که باید پرداخت شه در اولویت اول

چه قانون مزخرفی مهریه یه نوع بدهی که باید پرداخت شه در اولویت اول

بله اما مرد هم برای گذران زندگی به اینا نیاز داره

خیر الان دیگه همچین چیزی نمیشه!این کارها دور زدن قانونه و دیگه اموال و انتقالشون بررسی میشه

بله میدونم ولی مدت مشخصی داره 

انتقال اموال تا یکسال اخیر بررسی خواهد شد 

ولی دیدم اشخاصی رو که انقدری دقیق براش برنامه ریزی میکنن که گیر نمیکنن  

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2738
تنها راه حل شما طلاق توافقی هست  ایشون راضی شدن مهریه رو پرداخت کنند

اره میگه قسطی هم شده میدمش ولی ناشزه ت میکنم واینکه مهریه من زیادنیست۱۹/۵مثقال طلاس اینم میتونه قسطی کنه

دور زدن این مسائل خیلی کار سختی نیست  میتونن اموالصون رو بنام کس دیگه بکنن و خیلی کارهای دیگه

خب چطور میشه هم مهریه رو گرفت و هم جدا شد قبل از اینکه مرد قوانین رو دور بزنه؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
اره میگه قسطی هم شده میدمش ولی ناشزه ت میکنم واینکه مهریه من زیادنیست۱۹/۵مثقال طلاس اینم میتونه قسطی ...

در صورت عدم توانایی مرد بله قسطی میکنه

بله میدونم ولی مدت مشخصی داره  انتقال اموال تا یکسال اخیر بررسی خواهد شد  ولی دیدم اشخاص ...

عزیزم هیچ کس نمیاد از دو سه سال پیش صوری اموال رو به نام کسی بزنه همه ی اینها ادله ی قانونی میخواد برای مثال اگر زمینی رو فروختی پولش کجاست و...وکلا بهتر از پس این مردا برمیان 

خودم از این موارد داشتم

خب چطور میشه هم مهریه رو گرفت و هم جدا شد قبل از اینکه مرد قوانین رو دور بزنه؟ 

ببین این صحبتها بستگی به شرایط شما زمان طلاق داره 

اما مهر دین مرد به زن هست ولی قانون در این مورد خیلی انعطاف پذیره

ببین این صحبتها بستگی به شرایط شما زمان طلاق داره  اما مهر دین مرد به زن هست ولی قانون در این ...

اره متاسفانه

البته من مجردم برای اشنامون پرسیدم خیلی بهش ظلم میشه اگه مهریشو ندن

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706