2726
عنوان

مشکل این افراد چیه دقیقا؟ 😐

2491 بازدید | 136 پست

یه کاربری درخواست داده چند هفته قبل بعد از احوال‌پرسی بهم گفت شما توی یه تاپیکی گفتین از سوسک میترسین و خونتون کنار پارکه و اونجا سوسک زیاده گفتم نه من اون کاربر نیستم یه پارم نزدیکای خونمون هست ولی من نگفتم چنین چیزی و... . 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این افراد حالشون خوب نیست

جدی نگیر😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

منگله؟😐😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

سوسک ندیدی تاحالا؟!!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببخشید نمیدونم چرا خندم گرفت😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706