2726
عنوان

مشکل این افراد چیه دقیقا؟ 😐

2491 بازدید | 136 پست

یه کاربری درخواست داده چند هفته قبل بعد از احوال‌پرسی بهم گفت شما توی یه تاپیکی گفتین از سوسک میترسین و خونتون کنار پارکه و اونجا سوسک زیاده گفتم نه من اون کاربر نیستم یه پارم نزدیکای خونمون هست ولی من نگفتم چنین چیزی و... . 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این افراد حالشون خوب نیست

جدی نگیر😑

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

منگله؟😐😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

سوسک ندیدی تاحالا؟!!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببخشید نمیدونم چرا خندم گرفت😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706