1874
2106
عنوان

مشکل این افراد چیه دقیقا؟ 😐

2135 بازدید | 136 پست

یه کاربری درخواست داده چند هفته قبل بعد از احوال‌پرسی بهم گفت شما توی یه تاپیکی گفتین از سوسک میترسین و خونتون کنار پارکه و اونجا سوسک زیاده گفتم نه من اون کاربر نیستم یه پارم نزدیکای خونمون هست ولی من نگفتم چنین چیزی و... . 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

این افراد حالشون خوب نیست

جدی نگیر😑

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            
2064

منگله؟😐😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

سوسک ندیدی تاحالا؟!!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2032

ببخشید نمیدونم چرا خندم گرفت😆

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2104

😂😂😂😂😂😂😂😂

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤وقتی کسی عکس ان تی میذاره این حرفارو نگین خیلییی تکراری شده دکترندونسته ما ازکجابدونیم؟یا دختر یا پسر بهتره نظر ندین❤

سوسکی😂😂😂😂😂😂👌

به امیده روز های خوش زندگیم ❤️ (متعهد💍) برگریزان دلم رانوبهاری آرزوست    هی جیگیلی 💃جیگیلی 💃جیگیلی 💃اخماتو وا کن..😐😉😋🌈    χخواستم آرزو کنمـ   خداگــفتـ بشین سرجات  تو خودت آرزوی خیلیایی🤕🥴😝😎
1718