2726
عنوان

ماه چهره خلیلی درگذشت

821 بازدید | 35 پست

واقعا خبر ناراحت کننده ای بود 😔😔😔😔😔

دوستان بیایید برای شادی روحش فاتحه ای بخونیم

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

اسی ببخشید بچه ها گزارش بزنید💖https://www.ninisite.com/discussion/topic/4832834/زگیل-تناسلی?postId=149629609

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

تاپیک ده هزارم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کی بود

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
عزیزم جمع کن خودتو  به نی نی یار بگی قطع میکنه

😑دو ساعت به همشون پیام دادم این واجبه نمیخوام رفیقم ببینه درست حرف بزن این چه مدلشه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
اسی ببخشید بچه ها گزارش بزنید💖 https://www.ninisite.com/discussion/topic/4832834/زگیل-تناسلی?pos ...

یه چک کن تعطیل شد

زیاد گزارش بخوری حذفیا 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706