2737
2734
عنوان

عروس با ذوق به اين ميگن

279 بازدید | 11 پست

يه خانومي تو يكي از تايپك ها گفت مادر شوهرم همه رو با هم بد ميكنه و حرف دروغ از طرف عروسا ميبره و مياره تو كل فاميل معروفه به دو به هم زني 

گفت اسمشو گذاشتم  سم پاش 

چون همه جا رو سم پاشي ميكنه  با بدي 😂😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2731

خدا زمین رو از وجود همچین آدمایی پاک کنه🤲

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من عاشق اون مادر شوهر اون کاربریم که میگفت هر موقع عکس پروفایلمو عوض میکنم باهام ویدیو کال میکنه دستش میخوره. میگفت هردفعه یهو زنگ میزنه جواب میدم میبینم گوشی رو کرده تو دماغش با موهای ژولیده داره نگاه میکنه بعد میگه خواستم حالتو بپرسم😂تازشم گفت الان پروفایل عوض کردم منتظر تماسشم😍😂

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
2738

ینی یا مزری تازپ ها دل میشکونی یا  تو تایپ هاش ازشون میگی..تک تایپم دلم رو خیلی شکوندی بخدا خدا قهرش میگیره ..همیشه همه ادما مثه هم‌نیستن هنوز درگیر اون هحومی ام ک اونجوری توی تایپم اوردی..فقط یه چیز از خدا میخوام  انشالله همون جور ک قضاوتم کردی یه روز همونجور قضاوت بشی و همون حالم نصیبت بشه ..انشالله🙏

ینی یا مزری تازپ ها دل میشکونی یا  تو تایپ هاش ازشون میگی..تک تایپم دلم رو خیلی شکوندی بخدا خدا ...

ببخش بابا خودت با حرفات باعثشدي نه تنها من ٧،٨ نفر ديگه هم شك كردن 

عكسم كه ندادي 

شب عيدي ببخش ان شالله خدا گره از كارت باز كنه 

ببخش بابا خودت با حرفات باعثشدي نه تنها من ٧،٨ نفر ديگه هم شك كردن  عكسم كه ندادي  شب عي ...

راستش نبخشیدم چون اون روز انقد حالم بد بود ک اومدم اینجا درد و دل کنم‌ ولی حالم رو بدتر کردی شما

راستش نبخشیدم چون اون روز انقد حالم بد بود ک اومدم اینجا درد و دل کنم‌ ولی حالم رو بدتر کردی شما

من عذر خواهيمو كردم ببخشي از بزرگواريته .......