2410
2553
عنوان

خبر خوب😍 داروی کرونا اومد ایران

258 بازدید | 13 پست

همین الان شبکه خبر زیرنویس کرد داروی رمزدویر وارد شده و تو بیمارستان های دانشگاهی موجود هست ، اگه پزشک تجویز کنه میدن 

(البته فعلا تو داروخانه ها نیست، چون زیاد وارد نکردن، فعلا فقط بیمارستان های دانشگاه های علوم پزشکی)

کاش بیشتر وارد کنن، این دارو خیلی تاثیر داره و نتایج خیلی مثبتی داشته تو آمریکا

آمار مرگ و میر تو آمریکا خیلی کم شده😍😍😍😍

واکسن هم که تا قبل عید میاد

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر واقعیته امیدوارم قیمتش چندین میلیون نباشه که بدست همه برسه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2456

این‌ واکسن‌ باید‌ رایگان‌ باشه‌  چون‌ اگه‌ کسی‌ از‌ درد‌ بی‌پولی‌ نزنه‌ دوباره‌ همون‌ آش‌و‌ همون‌ کاسس

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2714

پس‌ چرا‌ رییس‌ جمهور‌ فرانسه‌ گفت‌ تا‌ اواسط‌ سال‌ دیگه‌ واکسنش‌ نمیاد‌.  گفت‌ فریب‌ نخورید  

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
این‌ واکسن‌ باید‌ رایگان‌ باشه‌  چون‌ اگه‌ کسی‌ از‌ درد‌ بی‌پولی‌ نزنه‌ دوباره‌ همون‌ آش‌و‌ همو ...

نه خب واکسن مقاوم میکنه بدن و دیگه

اما امیدوارم یه زمانی دارو و واکسن اگه اومد به نیازمندا هم برسه😓

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

این دارو فقط عوارض رو کم میکنه.ولی در اصل اینجوری نیست که وقتی میزنن واقعا کرونای طرف خوب بشه.

واقعا نیاز به داروهای بهتر داره.

ازونطرف رادیو‌گفت چندتاشو وارد‌میکنیم اما خودمون دیگه مسازیم.

این ساخت ایرانم معلوم نیست چی باشه اثر بذاره نذاره از اون مواد‌اصلیش کم بکنن یانه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
این‌ واکسن‌ باید‌ رایگان‌ باشه‌  چون‌ اگه‌ کسی‌ از‌ درد‌ بی‌پولی‌ نزنه‌ دوباره‌ همون‌ آش‌و‌ همو ...

دلت خوشه؟

دو هفته پیش یکی از اشناهای بابام براش تعریف کرد‌کروناش مثبت شد گفت هیچ بیمارستانی قبول نکرد بجز یجا که گفت فقط بخش خصوصیمون جا داره اونم شبی ۵میلیون  با داروهاش و بقیه چیزاش ۷۰،۸۰ میلیون دادو اومد بیرون بعد ۱۰روز.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ