2737
2734
عنوان

خانومای خوش صحبت

127 بازدید | 15 پست

بچه ها بیاین به من احوال پرسی یاد بدین من دوستای مامانم همیشه یه ساعت احوال پرسی می کنن من همیشه جواب کم میارم

چیزایی که بلدم

سلام 

خیلی خوش اومدید 

لطف دارید

محبت دارید

احوال خوشونو شوهر و بچشون رو گرفتن

دیگه مجبور بشم قربونتون برم

بعد همش مامانم میگه چرا تو اینقدر ساکتی درست بلد نیستی احوال پرسی کنی!حالا چند تا جمله کمکی به من بگین من الان چند ساله به خاطر درسام خیلی کماصلا از خونه بیرون نمیرم به خاطر همین احوال پرسی درست بلد نیستم

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه از این بهتر خیلیم خوبی اونا دیگه خیلی حرف میزنن که یک ساعت احوالپرسی میکنن احوالپرسی طولانی هم ...

خیلی خوش مشربو باکلاسن من همیشه کم میارم

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2731
دیگه برو سراغ نوه و مثلا من دیروز به دوست مامانم بعد احوالپرسی گفتم كوچولوتون چطوره ای جانم گاهی صدا ...

پس اول باید پسراشون زن پیدا کنم تا بتونم برم سراغ نوههاشون!مامانم میگم حتیپسرای اونا بهتر از تو احوال پرسی می کنن دختراشونم همینطورن اروم و با ناز حرف میزنن من تندتند میگم بعدش مجبورم فقط زل بزنم به چشاشون کلا خوش صحبتم اما موقع احوال پرسی یا یا وقتی که ازم تعریف می کنن قفل می کنم دایره لغات تو این موضوع خیلی کمه

2738
2706