2737
2734

فلان چیز بگه ،میگ باشه بابام خودش بهتر میدونه  

من رو این اخلاقای بابام میشناسم این گفتم😒

میخوایم کم کم مقدمات بچینیم  علاقه مون به خانواده من اطلاع بدن 😐

😐چقد بدم میاد ب یکی یچیزی بگی بگ خودم بهتر میدونم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

بگو خا عَع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخاد بیاد خاستگاریت ؟داری برنامه ریزی میکنی😂یاد خودم افتادم

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2731
هرکی از کلمه عشقم حالش بهم میخوره و دلش میخواد بزنه تو گوش هرکی این کلمه رو میگه , لایک کنه

باید ب عزیز تر از جونم چی بگم تا شما خوشت بیاد؟

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
هرکی از کلمه عشقم حالش بهم میخوره و دلش میخواد بزنه تو گوش هرکی این کلمه رو میگه , لایک کنه

چرا عشق که بدنیس

شما شاید عاشق نیستی که بدت میاد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

اره من بگو برا پیش برد اقا بهش راه حل میدم😐

منم همینجور 🤩

شوهرم داشت اجازه میگرفت از بابام

من داشتم ایت الکرسی مبخوندم که قبول کنه

اخرم بابام گفت بیا بریم بیرون باهم

وااای تا ظهر شه اینا برگردن

من ۴۰کیلو کم کردم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706