2733
2734
عنوان

کیا با شوهرشون قهرن😕😂

319 بازدید | 62 پست

من یه عدد😂از دیشب باهاش قهرم از صبحم هرچی زنگ و پیام داده جواب ندادم اونم فعلا نیومده خونه میمون زشت😕😕😕خیلی خره فعلا باهاش دوست نمیشم

تاجدیدا همه نینی سایتیا میگن کتک خوردن از شوهراشون  

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قهرم صب ساعت۱رفته بسیج الان اومده به روی خودشم نمیاره انگار چیزی نشده

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
2731
2738

امروز چ همه باشوهرشون قهرن😐🤦🏻‍♀️

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

منک مجردم ... و اگ جاش بودم نمیومدم حالا حالا ها😂😂😬

انقده بدم میاد وقتی زنگ میزنم جوابمو ندن😂😂😂😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

دخترا عیده آشتی کنین مهربونا😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706