2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چقدر من از این وردپرس بدم میاد ..ولی خب چون شما مهارتی توی طراحی وب سایت ندارین شاید بهترین گزینه براتون همین وردپرس باشه

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
 چقدر من از این وردپرس بدم میاد ..ولی خب چون شما مهارتی توی طراحی وب سایت ندارین شاید بهترین ...

چرا بدتون میاد؟ 

من تو تی ام ال و سی اس اس بلدم می‌خوام جاوا اسکریپت و جی کوئری برم 

2714
عزیزم برای کسی درست کردی ؟ ینی که پولشو گرفته باشی ؟

آره همین پریروز برای یه نفر نصب کردم. بابت نصب وردپرس میهن وب هاست 10 هزار تومن ازت میگیره خواستی من با 5 هزار تومن نصب میکنم برات   

اوه مای گاد حالا شما از كجا دونستی بی مهارت هستن ایشون! ماشالا همه برنامه نویسن 

راست میگین شاید مهارتی داشته باشن .. اگه مهارت دارن بهتره خودشون طراحی کنن تا کنترل همه چیز توی دست شون باشه

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
آره همین پریروز برای یه نفر نصب کردم. بابت نصب وردپرس میهن وب هاست 10 هزار تومن ازت میگیره خواستی من ...

اونوقت سایت هم براکسی درست کردید؟ 

هزینه ایی که بابت هرسایت میگیرید چقدره ؟‌

ممنون عزیزم خودم نصب کردم

اونوقت سایت هم براکسی درست کردید؟  هزینه ایی که بابت هرسایت میگیرید چقدره ؟‌ ممنون عزیزم خودم ...

نه بابا برای کسی سایت درست کنم ارزشی نداره که برا خودم درست میکنم.

2706