2726
عنوان

دوستى با جنس مخالف

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 70 پست
منظورم به لحاظ درک و شعور و عقل بود .. بنظرم ازدواج با یه پسر زیر 25 سال ریسک زیادی داره

درسته البته درک و شعور به سن نیست من دیدم آقایونی که سن بالان اما هیچ درک و شعوری ندارن ...

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی دوست نشو ...آقایون اگه قصد ازدواج داشته باشن برای آشنایی پیشنهاد میدن و تو اون موقع میتونی با اطلاع خانواده ها آشنا شی ‌..دوستی خوب نیست

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728
میان خواستگاری کوچیک مثلا شما با مامانتون ایشونم با مامان یا خواهرش برین یه کافه  بعد دو سه ماه ...

خب به اين ميگن دوستى ديگه 

من منظورم از دوستى اين كارايى كه تازگيا مد شده تو سر و كله ى همن نيست

واست جنگيدم اما تو خواب بودى:/🔥

خب فقط به قصد آشنایی برا ازدواج دوست بشو

حد و حدود رابطه هم رعایت کن

فک نکنم هیچ‌ پسری با اینکه زنش قبلا برا ازدواج با کسی آشنا شده و حد حدود رابطه هم رعایت کرده مشکل داشته باشه

در ضمن قبل اینکه مطمئن بشی به ازدواج ختم میشه عاشق هم نشو

خب فقط به قصد آشنایی برا ازدواج دوست بشو حد و حدود رابطه هم رعایت کن فک نکنم هیچ‌ پسری با اینکه ...

عشق که دست خودش نیست

یه سوال از کجا میخوای بدونی دوستت داره و قصدش ازدواجه من بعد از ده سال هنوز نفهمیدم شوهرم واقعا دوسم داره یا نه🤦‍♀️شما چطور میخوای بفهمی؟؟ 

به نظر من که دوستی با جنس مخالف کار خوبی نیس

ببین من دوست پسر خیلی داشتم خب

بدرد نمیخوره اصلا....اصلا

اللته از طرفیم خوبه برای شناخت جنس مرد اما خب یا باید زیاد دوس بشی تا بشناسی یا اصلا دوس نشی چون بقول خودت سابقت خراب میشه از طرفیم دیگه نمیشه روی دوس پسر بعنوان شوهر حساب کرد

در صورتی دوس پسر خوبه ک نخای ازدواج کنی تا ۴۰سالگی.....

اونموقه دوستی با پسرای مختلف خیلی خوبه ک البته تبعاتی هم داره....

ميگم مثلا جور نشه بعدا كه ازدواج كردم بيان بگن اين دختره با فلانى بوده

الان یکی تاپیک همین مدلی زده بود بیشتریا میگفتن چرا به شوهرت گفتی دوست پسر داشتم که بزنه تو سرت هی خوب ادم عاقل باشه با نامحرم نمیچرخه مگر قصد ازدواج باشه وخاستگاری هم اومده باشه که میشن نامزد نیرن برا اشنایی این اشکال نداره اونم کم نکه مثل زنو شوهر دائم کنار هم باشن بعد خدایی نکرده ازدواج نکردن خود دختر بدتر ضربه میخوره 

اگه برای ازدواج هس دوس شو ولی حدو حدود هم قائل شین برای خودتون من به سال باهمسرم دوس بودم ولی حتی یه قرارهم نرفتم باهاش چون فامیل بودیم همه میدونستن قضیه مارو فقط بابای من نمیدونست حتی پدربزرگم که بزرگ فامیل هس هم میدونس توم اگه قصدش ازدواجه دوس شو وحرمتاشکسته نشه لطفا دل نده بش تاوقتی که مطمئن شی برای ازدواجه تو یه ملام مراقب خودت باش 

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
ببین من دوست پسر خیلی داشتم خب بدرد نمیخوره اصلا....اصلا اللته از طرفیم خوبه برای شناخت جنس مرد ام ...

کات کردن ها  روح و روانت رو بهم نمیریخت😣😣؟؟خیلی دردناکه که

⁦❤️⁩اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️⁩ 
📝 دخترک سرزمین من... قلبت را نگهدار برای زمانی که مطمئن شدی؛ نمی روند؛ خیانت نمی کنند؛ فریبت نمید ...

قشششششنگ بوووود👏👏👏👏

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706