2726
قابل تحمل دردهام  اما باز درد میکنه  به نظرت از چیه خطرناکه

عزیزم بهتره دکتر نظر بده.ممکنه بخاطر سنگین شدن رحم باشه.ممکنه بخاطر رعایت نکردن خودت باشه.....یا پیاده روی زیاد و بالاو پایین رفتن از پله ها.دو سه روز استراحت کن اگه بهتر نشدی دکتر برو.یا اگه دکتر داری که از طریق مجازی باهاش در ارتباطی سؤال کن ازش.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چند هفته ای؟؟؟ خطرناکه؟؟؟

من زایمان کردم عزیزم. ن گلم استرس نداشته باش

من ی بارم خونریزی داشتم ی بارم ب حدی کمردرد شدم ک نمیتونستم نفس بکشم

کارنکردی یا سنگینی یا عصبی نشدی؟؟؟

استراحت کن و ب پهلو چپ بخواب

نترس عزیزم، من خودم از درد کمر شبا نمیخوابم

از روزی که بی بی چک زدم دیگه نزدیکی نکردم از ترسم بعدش هم جفتم پایین بود الانم دکتر گفت جفتت رفته بالا اما باز میترسم

این همه رعایت باز زیر شکمم درد میکنه میترسم 

2728
منم ۸ماهم با ی پسر ۱۹ماهه فک کن چی میکشم 

خدا بهت توان بده عزیزم.....انشالله بزرگ بشن خیرشونو ببینی که سختیهات یادت بره....نگاه به قد و بالاشون کنی که از خودت یه سر و گردن بالاترن کیییییف کنی😍😍😍😍😍

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
عزیزم بهتره دکتر نظر بده.ممکنه بخاطر سنگین شدن رحم باشه.ممکنه بخاطر رعایت نکردن خودت باشه.....یا پیا ...

گلم من یک هفته هست بعد سنو گرافی دیگه هیج جا نرفتم 

خونه ام هیچ کاری نکردم

ببخشید میگم نزدیکی هم نکردم اصلا 

پله و پیاده روی هم نکردم 

شنبه سنو دادم همه چیز خوب بود 

حالا باز خوب نشدم میرم ممنون دوستم 

من زایمان کردم عزیزم. ن گلم استرس نداشته باش من ی بارم خونریزی داشتم ی بارم ب حدی کمردرد شدم ک ن ...

به سلامتی عزیزم 

چشم دعا کن خدا خیرت بده 

الهی شکر که زایمان کردی

من یک هفته هست از سنو و دکترم اومدم دیگه جایی نرفتم 

کاری هم نکردم 

چشم عزیزم  حتما امتحان میکنم  دعا کن خدا خیرت بده عزیزم

الهی چشات هیچوقت بلا نبینه عزیزم

برات صلوات فرستادم

سعی کن همیشه یخچالت شیاف پروژسترون داشته باشی

و ی چند وقت بنظرم نزدیکی هم نداشته باش و خودتو تقویت کن 

الهی چشات هیچوقت بلا نبینه عزیزم برات صلوات فرستادم سعی کن همیشه یخچالت شیاف پروژسترون داشته ...

ممنونم از دعای قشنگت 

ببخشید طرز استفاده این شیاف چطوری هستش،؟؟؟

نه گلم از روزی که بی بی چک زدم دیگه نزدیکی نکردم اصلا 

به سلامتی عزیزم  چشم دعا کن خدا خیرت بده  الهی شکر که زایمان کردی من یک هفته هست از سنو ...

سلامت باشی عزیزم

ان شاالله شما هم ب وقتش بسلامتی زایمان راحتی داشته باشی

قران زیاد بخون

بهت توصیه و تاکید میکنم صلوات خاصه حضرت فاطمه.س. و آیه فالله خیرآ حافظا و هو ارحم الراحمین رو مدام بخونی برا حفظ جنین معجزه میکنه

همینطور سوره والعصر و تا جای میتونی سوره محمد.ص. رو مدام بخون برا صبوری و آروم بودن نی نیت بعد بدنیا اومدن

و سوره انشقاق مریم و دعا معراج برا زایمان راحتتر

معجزه میکنن اینایی ک گفتم  شک نکنننننن

سلامت باشی عزیزم ان شاالله شما هم ب وقتش بسلامتی زایمان راحتی داشته باشی قران زیاد بخون بهت توصیه ...

ممنونم دوستم از دعای خوبت و راهنمایی مفیدت 

خدا خیرت بده عزیزم که با حوصله برام وقت گزاشتی چشم رو چشمم ممنونم

حتما می خونم دستت درد نکنه دوستم 

ممنونم از دعای قشنگت  ببخشید طرز استفاده این شیاف چطوری هستش،؟؟؟ نه گلم از روزی که بی بی چک ز ...

آره بهترین کارو کردی

شیاف مقعدی هستش عزیزم  دکتر بری بهت میده برا مواقع ضروری هستش از جلوگیری از سقط

من از ۱۳ هفته تا هفته های آخر استفاده میکردم 

شما چند هفته ای؟؟؟ خطرناکه؟؟؟

عزیزم من تو ۱۹هفتگیم درد زیر شکم داشتم و به دکترم گفتم برام آمپول و شیاف نوشت و الان استفاده میکنم

حتما حتما به دکترت بگو

من رفتم مطبش و وقت گرفتم و گف باید شیاف و آمپول استفاده کنی

2706