2733
2734
عنوان

برای سقط دو دلم چیکار کنم😞😔

464 بازدید | 32 پست

سه هفته پیش رفتم سونو گفت دوقلو بارداری و سن بچه ها ۶ هفته و‌ ۵ روزه ولی قلب شون تشکیل نشده و سقط کن،

من گفتم تا هفته دهم وقت دارم و اینکارو نکردم

چند روز پیش که هشت هفته م تموم شد و وارد هفته ۹ شدم رفتم یه سونوگرافی دیگه که از اولی معروف تر بود، اصلا تشخیص نداد دوقلوعه فقط گفت خانوم بچه شما مرده و توی ۶ هفته و ۵ روز مونده، گفتم خانوم دکتر دوقلو نیست؟؟ گفت یه چیزی اون پایین مچاله شده احتمالا قل دومه که اینطوری شده،

دیروز وقت کورتاژ داشتم ولی نرفتم انداختمش یکشنبه

بچه ها من از اول بارداریم تنها علائمی که داشتم این بود که به شدت گشنه م میشد، الان هنوز همونطورم😞

اگه بچه م مرده پس چرا هنوز همونطوری گشنه م میشه؟😢

فردا میخوام واسه اخرین بار برم سونو و پسفردا کورتاژ

کسی تجربه ای داره؟ میتونم ب فردا امید داشته باشم؟!

فردا میشه ۹ هفته و ۴ روز

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه تشخیص دکتر سقطه بنظرم سقط کن چون جنین مرده تو شکم جون خودتو تو خطر میندازه ان شالله بعد این بارداری خوبی داشته باشی 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

نه گلم دیگه دل بکن مرده ان

ان شالله سه ماه دیگه مجددا بازداری خوبی رو تحربه کنی

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

توقف رشد داشته باشت،مشخص میشه

جنین تو ۶ هفته مونده،تفاوت بیشتر از یک هفته بعنی تاخیر رشد

برو زودتر سقط کن،میمونه عفونت میکنه رحمت

بعد از کورتاژ سریع باردار میشی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
برو سونو  نزار اگه خدایی نکرده مردن تو شکمت بمونن گلم

فردا اخرین باره که میرم😔

اگه مرده باشن پس فردا میرم کورتاژ

یکیشونو مطمئنم مرده

همونکه مچاله شده

بمیرم براش😭

امیدم ب دومیه

ختم ۴۰ روز زیارت عاشورا گرفتم تا نی نی سالم به دنیا بیاد☺️

عزیزم منم مثل تو بودم، دلم نمیومد هی میرفتم دکترای مختلف میگفتم شاید قبلی اشتباه کرده باشه، آخر یدونه از دکترا گفت عزیزم میدونم خیلی ناراحتی ولی اگر زیاد تو بدنت بمونه برات ضرر داره، ان شاء الله خیره عزیزم، بازم فردا برو سونو اگر تایید کردن سریع اقدام کن خدای نکرده خودت مریض نشی

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖
2706