2737
2739

الان حدود یک هفته و نیمه که تخم گذاشته هر روز بهش سر میزدم براش ارزن و آب میزاشتم امروز از صبح ننشسته چرا نکنه از من ترسیده؟  خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا فهمیده داخل تخمش نطفه نیس یا ب تخماش دس زدین چون بو ادم گرفته نمیشینه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

عزیزم ارزن خیلی گرمه  طبیعت خود کبوتر هم گرمه براهمین تو این هوا دیگه باگرمای طبیعی بدنش و گرمی تغذیش نمیتونه رو تخم بشینه  بهش گندم و کوشه بده 

درضمن جفت اگر نداره نمیشینه رو تخم  

پس علت شد دوتا  ببین کدوماشه 

من این اطلاعات رو از کبوترای خودم دارم پنج سال اول زندگیمون خودم وشوهرم دوتا کبوتر سفید پاپری به نماد عشقمون داشتیم 

Ashk ❤..._/\_/\_/\_...❤ YuseF 
2738
یه بار دست زدم دوباره اومد نشست ولی دیگه رفتم سر زدم رفته بود از صبح

یکی از این دوتاس که گفتم...تکون دادی تخماشو 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
شاید عشقش بهش خیانت کرده واگذارش کرده ب تخماش

خوب بود@@

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
عزیزم ارزن خیلی گرمه  طبیعت خود کبوتر هم گرمه براهمین تو این هوا دیگه باگرمای طبیعی بدنش و گرمی ...

نه داره همیشه با هم میومدن رو تخما یکی مینشست روی یه لبه اون یکی مینشست رو تخم الان چرا رفت نمیدونم 

الان گریم گرفته نکنه تقصیر من باشه

تخم ها را بردار بگیر زیر نور فلش موبایل ببین توش جنین تشکیل شده؟

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
2706