1874
1924

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922
1911

حق با اونه زیرا که تو خیلی کندی 😆زود باش دیگه اه

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد...   انشاالله     همگی انشاءالله به خواسته هاتون برسین😊  وقتی دلت گرفته خدا به فرشته هاش میگه نیگا دوباره یادش رفته من هستم خدا جونم مرسی که هستی😍  بوعلی سینا جمله ای گفت که ان را باید با طلا نوشت:   هرچیز کمش دارو است، متوسطش غذا، زیادش سم     (  حتی محبت ) شعور و معرفت به ماشین و محل زندگی نیست مهم ذاته... وگرنه گاو هم سواریش خوبه هم خونش وسط باغه هم لباسش ۱۰۰ % چرم خالصه تازه با معرفتم هست به جای من میگه (ما)  میدونین مشکل ما تو زندگی چیه؟اینه که تو دسشویی فکر میکنیم و به جاش می.رینیم به زندگی مون😑  (دختر که باشی حتی اگه قرآن هم بخونی میگن با خدا رابطه داره)  
1826
دختر عموی شوهرم تو اینستاگرام یه پیام توهین آمیز فرستاد دختر ۱۳ ساله بعد پرسیدم این چیه گفت اشتباه ف ...

میدونی سوال بعدی اینه که چی بوده!

بعد دو خط نوشتی فقط!

عضو تاپیک لاغری بامداد خمار...گروه زرد وزن فعلی ۷۵  وزن هدف ۵۵  قد ۱۶۸   ...میخوام یه خانم خوش هیکل باشم😚🤗
دختر عموی شوهرم تو اینستاگرام یه پیام توهین آمیز فرستاد دختر ۱۳ ساله بعد پرسیدم این چیه گفت اشتباه ف ...

چه طرز توضیح دادنه کامل بگو دیگه

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....