2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ذكر یا ودوود و قانون جذب و معجزه شكرگذاری و توی زندگی خودم امتحان كردم و به خواسته هام رسیدم خدار ...

منم خیلی جذب های خوبی داشتم فقط مشکل م الان تو رها سازی یه مورده. ک مطمینم بدونم رها کنم بش میرسم ک یکم میلنگم تو اینکار

اره نوشتن بهت انرژی و انگیزه میده...سوره در مورد قلم داریم تو قران ...

ما همیشه تو دعا عادت داریم گله کنیم و شکایت و حاجت بخوایم کمتر شکزار نعمت هستیم...انجام‌بده ببین چه حس خوبی بهت میده

عزیزم ب جرات میگم یه تمرین خیلی خوبه. البته من از حیطه فانون جذب میگم و 28 روز شکرگذاری 

من تقریبا اکثرا خواسته هام شده فقط ازدواج موندم چرا نمیشه

حتی از طریق تله پاتی و خدای درون درخواستی که از ادمها دارم براحتی کاری میکنم انجام بدن فقط ازدواج نشده

اسما الهی ذكر صلوات و قرآن واقعا نمیدونم چی بگم فوق‌العاده معجزه میكنه خودم محجبه یا مذهبی نیستم ولی ...

منم چن روز ذکر و سوره را شروع کردم ولی باز ی جاهایی انرژیمو از دست میدم

من تقریبا اکثرا خواسته هام شده فقط ازدواج موندم چرا نمیشه حتی از طریق تله پاتی و خدای درون درخواستی ...

نامه نوشتی به فرشته ها؟

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵
من تقریبا اکثرا خواسته هام شده فقط ازدواج موندم چرا نمیشه حتی از طریق تله پاتی و خدای درون درخواستی ...

تو رها سازی مشکل داری. وابستگی و حس نیاز نباید ب خاسته داشته باشی. من خودمم نسبت ب ی خاستمم اینجوریم. البته الان خیلی رو خودم کار کردم. حتی تله پاتی انجام دادم ی نفرو خیلی غیر منتظره ی جایی ک فکرشو نمیکردم دیدم. ولی حس نیازه باید از بین میرفت

تو رها سازی مشکل داری. وابستگی و حس نیاز نباید ب خاسته داشته باشی. من خودمم نسبت ب ی خاستمم اینجوریم ...

دقیقا بشدت وابسته ام و هی نگران میشم و انرژیمو از دست میدم وگرنه تو این دو سه سال خدا راشکر از یک آدم بدشانس تبدیل شدم به یک ادم خوش شانس

2706