2733
2739
عنوان

از شوهرم متنفرم

763 بازدید | 29 پست

من  یک ساله عروسی کردم خیلی بهش وابسته بودم اما چند بار وسط حرفاش بهم تیکه انداخته که تو سینه نداری .مخالف من همیشه حرف میزنه اصلا به حرفام توجه نمیکنه..  یه میوه یا چیزی میخره فقط فکر اینه خودش اول بخوره من ۱۷ روزه کرونا دارم تا میام خودمو تقویت کنم چیزی بخورم جلوتر از من خورده و تمومش کرده ..بهش میگم قفسه سینم درد میکنه بریم دکتر میگه نیاز نداری خوب میشی .اگه ببینه من با کسی تو فامیل مشکل دارم سعی میکنه با اون خوش رفتاری کنه حرصمو دربیاره .شبا بیشتر وقتا بی خود و بی جهت پشتشو میکنه بهم قهر میکنه .....اصلا عشقی ازش نمیبینم خیلی ازش متنفرم حالم ازش بهم میخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم تا حدودی تنها خوره😕

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2728
2738

خب اون به خودش اهمیت میده شما هم یه مدت نادیده بگیرش و فقط به خودت برس شاید سر عقل بیاد

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

شکمو هست. تو شکمو تر باش. هفده روزته تا 21 روز مریض و ناقلی بعدش بلند شو که دیگه مریض نیستی همه جا رو ضدعفونی کن. آتو دستش نده. چرا باید بدونه با کی مشکل داری. از لج اونم که شده با همه اوکی باش و با دشمنانش خوب شو که حالش بیاد سر جاش. ورزش کن و به خودت برس. حالا خودش ایراد نداره؟

شوهر منم برد خودس میره بیرون دور میزنه گردش منم تو خونه پوسیدم زیادم برم خونه مامانم تیکه میندازه الانم با دوستاش رفته کوه .گند بزنه به این زندگی کاش مثل غربی ها آزاد باشیم هیچ وقت ازدواج ننیم کسی بهت نمیگه ترشیده 

2706