1874
1959
عنوان

عروسمون ۴۲ سالشه حاملست..😔😔

1697 بازدید | 110 پست

بچه سومش.. ناخواسته هم هست.. من هنوز ۳۰ سالم نشده... چهارساله هرکاری میکنم حامله نمیشم... مُردم انقدر حسرت خوردم... خدایا پس کی میخوای منو ببینی... من دیگه نمیکشم😭😭😭😭 دوروریا همشون یا باردارن یا بچه دارن... همه با ترحم نگام میکنن.... آی خدا مگه من دل ندااااارم😭😭😭... خدایا کمکم کن... تو قادر مطلقی😭😭😭

خدایا صدامو میشنوی😔 فقط یه بچه سالم میخوام

نگران نباش توأم انشاالله باردار میشی

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
مبارکش باشه

بله مبارکه... تو کار خدا موندم.... میخواستن سقط کنن انقدر التماس کردم تا راضی شدن این کارو نکنن... 

1967
1974
بله مبارکه... تو کار خدا موندم.... میخواستن سقط کنن انقدر التماس کردم تا راضی شدن این کارو نکنن...&n ...

ان شاءالله خدابه همین بزرگی دلت نگاه میکنه زود صاحب یه بچه سالم وصالح میشی....الهی آمین

اللهم صلی علی محمدوآل محمد

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد

انشاالله به برکت این عید عزیز به زودی دامن شما هم سبز بشه به بزرگی و رحمت خدا ایمان داشته باش و بهش توکل کن حتما شما هم مامان میشی انشاالله

در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
ان شاءالله خدابه همین بزرگی دلت نگاه میکنه زود صاحب یه بچه سالم وصالح میشی....الهی آمین اللهم صلی ع ...

آمین

1718