2733
2734
به خدا موندم حیا نمیکنه این دختره.از اون بدتر شوهر بی غیرتش.خاک بر سر.بخدا الان چند روزه سر کاراش دع ...

ب مامان باباش بگو 

هرچند این خیلی بی حیاس و چشم سفید به حرف اونام گوش نمیده خام برسرش کنن خونه خراب کن 

اخی عزیزم ناراحت نباش واسه نی نیت خوب نیست☹️☹️☹️

رسیدن بهش آرزومه.... 
من بودم اون لحظه یدونه میزدم تو دهن شوهرم ک تو چقدر پا دادی ک یکی برگشته گفته طلاق بده طلاق بگیرم با ...

هر چی به شوهرم میگم تو کتش نمیره.میگه ما فقط داریم شوخی میکنیم و سر به سر تو میذاریم.شوهر اونم که والا غیرت نداره اگه داشت که اول اون زنشو جر میداد که به شوهر من نگه اینارو.هر وقتم چرت و پرت میگن فقط نیشش بازه مرتیکه بووووووق

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میگی عزیزم.اونا خودشون میشن یه سر ماجرا که نه این وصله ها به پسر ما نمیچسبه و از این حرفا .تجربه ...

هرچیم این قصیه رو انکار کنن حساب کار دستشون میاد دیگه جرئت نمیکنن باهم گپ بزنن،تقصیر خودته همون اول که گفت تو جمع عشقم بهش میگفتی برو به شوهر خودت بگو عشقم ،چهارتا بارش میکردی ادب میشد،الانم باهمسرت جدی برخورد کردی خوبه،مرد باید از زنش حساب ببره والا

پیگیر شو نزار فکر کنن ساده ای تا اگه هم ایشالله چیزی نباشه خودشونو جمع کنن لال بشن

آره وقتی به دختر خاله ش زنگ زدم موند که بهش شک کردم و ناراحت شد.گفتم از دست من ناراحت نشو رفتار خودتون باعث شده اینجوری فکر کنم

2731
چطوری بنشونمش سر جاش آخه خیلی پرروئه

اول باشوهرت دادو بیداد کن اصلانم کوتاه نیا بگو میرم به مامان وبابام ومامان وبابات میگم.بگو به خانواده ی شوهرشم میرم میگم.بعدبگو تانفهمم چه سروسری داریدباهم ول نمیکنم.بگو آبروتو میبرم.به دخترخالش زنگ بزن یاپیام بده بگو یاپاتو از زندگیم بکش بیرون یابه خانواده ی شوهرت میگم.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          

ب نظرم چیز جدی ای نیست و بیشتر دختر خالش تو این فازاس ک اختیار دهنشو نداره و میخواد بگه من خییییلیییی اجتماعی و اوکیم با همه.ولی غلط میکنه لفظ عشقم رو بکار میبره باید رعایت کنه .ی جور برخورد کن ک خودشو جمع کنه شده جلوی شوهرش تذکر جدی بده بگو خوشم نمیاد با شوهرم شوخی کنی ازونورم شوهرتو ی گوشمالی بده ک حد نگه دارن .

بازم خودت بهتر میدونی چی ب چیه قضیه.

ی خواستگار برام تومده بود زنداداشش هم بود باهاشون دهنش ک بماند تا بنا گوشش باز بود مدام تو چشمای خواستگارم نگاه میکردو با نگاهش قورتش میداد بعد با ی عشوه خرکی و ادا اطواری میگفت منو مححححممممممددددد با هم خیلی خوبیم و راحتیم حتی بعد ازدواجشم همینیم .ی چیز غیر عادی بود ک من تحمل این برخوردا رو نداشتم میخواستم بگم یکی بخر دوتا ببر ک نیست تو با ی پسرشون وصلت کردی اینم بزار واسه زنش😂😂😂😂

با رابطه معمولی مشکل ندارما ولی این خیلی وقیح و چشم دریده بود علنا تو مراسم همه فهمیدن این چقد چیپ و اویزوونه

هر چی به شوهرم میگم تو کتش نمیره.میگه ما فقط داریم شوخی میکنیم و سر به سر تو میذاریم.شوهر اونم که وا ...

بگو منم به شوخی ب شوهر اون یا فامیل پسر خودمون بگم هشقم تو حق نداری ناراحت شیا ماهم شوخی میکنیم 

بیخود کردن 

اصلا کوتاه نیای ها نذار فک کنن ساده ای نمیفهمی

هر چی به شوهرم میگم تو کتش نمیره.میگه ما فقط داریم شوخی میکنیم و سر به سر تو میذاریم.شوهر اونم که وا ...

اره میدونم عزیزم یکی از نزدیکای ماهم هی عشوه میاورد واسه همسرم،همسرمم حال میکرد خوشش میومد هی شوخی میکردن،همچین جلوی جمع دختره رو خیط کردم ،رفت که دیگه این کارو بکنه،اسکل فرض کردن

2738
فکر نکنم اگه همدیگرو دوس داشتن ازدواج میکردن،از این زنای بی حیا اطرافم زیاددیدم که بامردا گپ ولاس می ...

شوهرم و خود دختر خاله ش میگن ما هدف ما فقط این بود که سر به سرت بذاریم.ولی موندم چرا دیگه جواب پیاممو نداد

شوهرم و خود دختر خاله ش میگن ما هدف ما فقط این بود که سر به سرت بذاریم.ولی موندم چرا دیگه جواب پیامم ...

علط کردن معلومه که رابطه ای نیست ولی بدشون نمیاد باهم گپ بزنن اگه کسی باهمسر خودشون همچین کاری بکنه طرفو جر میدن

ما بچه های فامیل ب زور به هم سلام میکنیم از خجالت😐😐😐عشقم چه کوفتیه خجالت نمیکشن با داشتن زن و شوه ...

بخدا ما خودمونم اینجوری هستیم.یعنی اصلا اسم کوچیک تو دهنمون نمیچرخه حتما آقا یا خانوم بهش اضافه میکنیم.اصلا از این غلطا نمیکنیم.خدا ازش نگذره که زندگیمو جهنم کرده

حالا ببین شوهر اون چ سیب زمینیه ک چیزی ب زنش نمیگه باز به غیرت استاتر والا

صد رحمت به سیب زمینی.تازه خانم جدیدا به شوهر خودش مشکوک شده و تهش رسیده به یه خانومی.اینجور مردا زنه رو آزاد میذارن که خودشون هر غلطی دوست دارن بکنن.منم به روشنیاوردم که میدونم به شوهرت مشکوکی ولی تو دلم  میگم همون بلایی که سر من آوردی خدا سرت آورد

2706