2410
2553
عنوان

حجامت

2397 بازدید | 20 پست

خانوما میخوام نظرتونو درباره حجامت بپرسم؟تاحالا انجام دادین؟

من تقریبا۶یا۷بار انجام دادم ب نظرم حجامت یه درمان فوق العاده اس که خیلیا بهش اهمیت نمیدن دوست دارم اگه ترسی ازش دارین رفع بشه .طب اسلامی چی تاحالا شنیدین؟من تاحالا ب خیلیا معرفی کردم برن دنبالش و تحقیق کنن و‌خواستن انتخاب کنم نمیدونم شاید فکر کنید دارم تبلیغی میکنم نه کاملا بی طرفانه میخوام بهتون بگم..لطفا نظراتتونو ب اشتراک بزارین صحبت کنیم

تورامن چشم‌در راهم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الحمدلله بله خیلی طب اسلامی رو قبول دارم و نتیجه هم دیدم 

حجامت تا حالا انجام ندادم جایی که خانوم انجام بده تمیز هم باشه باید پیدا کنم

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2720

من حجامت عام انجام دادم خیلی عالیه 

معده ام هم مدتها درد میکرد هر دکتری میرفتم کلی قرص و

شربت میداد اصلا خوب نمیشدم تا اینکه رفتم دکتر طب 

اسلامی طی سه چهار ماه با استفاده از داروهای گیاهی 

کاملا خوب شدم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2714
طب اسلامی همون طب سنتی اگه نه فرقشو بگین

نه طبق روایات طبی دارو درست میشه خیلی هم تاثیر گزاره   

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
طب اسلامی همون طب سنتی اگه نه فرقشو بگین

نه فرق داره خیلی چیزاش فرق داره طب اسلامی کامل تره.همه تجویز هاش ثابت شده است مثلا میگه اصلا بن حامله نباید حجامت کنه داروهاش فوق العاده اس.داروی امام کاظم‌شنیدین؟

خداروشکر که خیلی ها طب اسلامی میشناسین قبلا ایت اله تبریزیان بخاطر حرفا و‌گفته های طب اسلامی داروخونه هاشونو پلمپ کردن ولی مردم عاقل هستن و حمایت کردند که الان تی وی هم گاهی میگه درباره حجامت.

تورامن چشم‌در راهم...
انجام دادم شاید توی بدنم اثر داشته نمیدونم

حجامت از سکته قلبی جلوگیری میکنه درمان اصلی حساسیت و‌الرژی شدیده چون آلرژی بخاطر فساد خون هست.عفونت هارو ازبین میبره برا سیستم ایمنی عالیه برا تعادل طبع عالیه و... مطمینا  تاثیرداره اماجای مطمئن زیرنظرطب اسلامی باید رفت چون بادکش کلی میندازه دیگه حالت بدنمیشه.

تورامن چشم‌در راهم...
2706