2733
2734
عنوان

اسم پیشنهادی دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هانیتا اسم ویروس چینی نبود؟؟؟؟🐷🐷🐷

چی؟؟؟؟؟؟ 🙁🙁🙁🙁

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2728
چون سادات بود قشنگ شد

ا ره خب من هنوز جنسیت بچه ام معلوم نشده.اگه دختر باشه منم میزارم سلما سادات.پسر هنوز هیچی انتخاب ولی علی رو خیلی دوس دارم

تاخدابنده نواز است به خلقش چه نیاز...میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم...
ا ره خب من هنوز جنسیت بچه ام معلوم نشده.اگه دختر باشه منم میزارم سلما سادات.پسر هنوز هیچی انتخاب ولی ...

علی قشنگه.

نوراسادات هم قشنگ میشه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
هانا چه معنی داره؟

امید🤩اسی پسر هم بیاره بذاره هیوا🤩هردو کردی معنی هردو هم امید🤩. 

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
علی قشنگه. نوراسادات هم قشنگ میشه

بابام میگه طاها یا امیر طاها هم قشنگه.

من از محردیم عاشق اسم سلما بودم

2738
سرچ تو گوگل بزن هانیتا ببین چی بالا میاره

زدم🙁

ناز

یاس

گل

دریا

مروارید

صدف

دنیز

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

فاطمه 

زینب 

زهرا 

اسما 

حدیث 

محدثه 

عطیه 

مریم

...اسمهایی که دوس دارم👆👆

پیشنهادی 

روشا

ماریا

مهتاب

المیرا

آیلین 

گلناز 

گلچهره 

ناز گل 

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

من از اول میگفتم اگه پسر باشه علی میزارم.بعد نظرم عوض شد.رفتم سونو تاریخ زایمان زده 7اسفند تولد امام علیه.اصلا یجوری شدم

2706