2733
2734
عزیزه دلی 🤲🏻❤ خیلی ماهی 🙃

نه به ماهی تو راستی چند سالته

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
شما هم ک سادات منی 🤭❤🙃

شما هم که عزیز منی😍 به قول دوستمون مامانی👶🏻

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به ماهی تو راستی چند سالته

گلی جون بیا خصوصی 🤭😂

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
گلی جون بیا خصوصی 🤭😂

به منم بگو سوال منم هست😍😂

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2728
گلی جون بیا خصوصی 🤭😂

باااشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
شما هم که عزیز منی😍 به قول دوستمون مامانی👶🏻

😂😂😂😂 من انقدر شمارو دوست دارم . واقعا نفستون حقه 🙃❤ اره بگین دیگه کم کم باید عادت کنم مامانی صدام کنن 😂😂🤭

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
😂😂😂😂 من انقدر شنارو دوست دارم . واقعا نفستون حقه 🙃❤ اره بگین دیگه کم کم باید عادت کنم مامانی صد ...

ای جانم😍👶🏻

به منم بگو سوال منم هست😍😂

ااا مگه نگفتم ب شما 😬 بیا خصوصی ب شماهم بگم 

2738
ااا مگه نگفتم ب شما 😬 بیا خصوصی ب شماهم بگم 

باشه🤩

سلام عزیزم .ممنون قبول باشه عیدتون مبارک.حاجتتون روا .التماس دعا

مرسی گلم وهمچنین😘

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
مرسی گلم وهمچنین😘

۱۰۱ صلوات به نیت حاجتم

سلام عزیزم .ممنون قبول باشه عیدتون مبارک.حاجتتون روا .التماس دعا❤

1500 البته با همسرم  

وقتی خدا از پشت دست‌هایش را روی چشمانم گذاشت؛ از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.   الحمد الله الرب العامین ک در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم میفته                                          
2706