2733
2734
عنوان

دلم ازشوهرم گرفته

369 بازدید | 34 پست

توسختیاش من کنارشم خانوادش نمیپرسن حالت چطوره بعد ک مشکلاتش تموم میشه بازخانوادشو به من ترجیح میده چقد دلم گرفته ازحرفاش

توروجدت لایکم نکن مرسی

امشب خونه خواهرشوهرم دعوتیم شوهرم گفت میریم شب بمونیم خونه مادرم فرداصبح بیایم گفتم نه راحت نیستم برگردیم خونه خلاصه کنم ک گفت نیا نازتو میکشم خودم میرم میمونمم

توروجدت لایکم نکن مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غیر این باشن شک کن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738
همیشه خودتو ترجیح بده دلت ب حال هیشکی نسوزه آخرشم فهمیدم باید بیرحم باشه ادم😔

دقیقا همیشه برا شوهرم همه کار کردم ولی‌ دیگه مرد اون زن قبلی ی یکتایی نشونش بدم ترمز پاره کنه بیشرف 

همیشه خودتو ترجیح بده دلت ب حال هیشکی نسوزه آخرشم فهمیدم باید بیرحم باشه ادم😔

اره بابا همون خواهرو مادرش ک بی رحمانه باهاش برخورد میکنن بامنی ک این همه دلسوزی میکنم براش چ فرقی داریم اخرم اوناخوبن

توروجدت لایکم نکن مرسی
من قبلا عاشق شوهرم بودم اما الان اصلا دوستش ندارم چون میدونم داره بهم خیانت میکنه منم میخوام خیانت ک ...

از کوزه همان تراود که در اوست

اونایی که توشون خرابه خرابی پس میدن

تو آدمی بمون آدمش کن

من شیعم،حیدر آقامه  

ولش کن تو زندگی فقط برای خودت دلت بسوزه! یه بار مادرشوهرم به جاری بزرگم که سرطان داشت برگشت گفت فلانی(یکی ازاشناهاش)زنش مردافسردگی گرفت الان بایه دخترجوون ازدواج کرده بامرده نباید مرد!منم گفتم بله این متقابله همونطور که مرد اگر بمیره زن باید ازدواج کنه اینم حق طبیعی هردوطرفه!ساکت شد..مردا خیلی بی فان حیفه بخاطرشون ازجون مایه بزاری توروشون سیاست خرج بده ولی ته دلت همیشه اولین نفرمهم زندگیت خودت باش

خدایاشکرت
2706