2733
2734
عنوان

حالم دیگه داره بهم میخوره ازش

1670 بازدید | 41 پست

دخترمو میگپ چهار سالشه یه ریز فقط پیگه گوشیتو بده بازی کنم.هر اسباب بازی براش بخرم فقط یو ساعت بازی میکنه میندازه کنار 

باهاشم بازی کنم مثلا خاله بازی خودش میشینه اصلا هیچ کاری نمیکنه فقط میگه تو غذا درست کن تو اینکارو کن تو اون کارو کن

نقاشی میخواد بکشه مدادش پهلوش بیفته خودش ور نمیداره انقد باید گریه کنه جیغ بزنه تا من بیام بدم بهش

خونه کسی هم بریم از بس ونگ میزنه و همه وسایلشونو میخواد و با بچه های دیگه هم جور نیست که هیچکی حوصلشو نداره

صبح تا شب تو خونه ام الانم که کروناست میترسم یه پارک برم 

امروز شیطونه پیگفت ببرمش پارک یکم مغزم سبک بشه

ولی ترسیدم 

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عزیزم مشکل از خودته 

مدادش میوفته برو بخواب بزار خودش اینقد گریه کنه تا بفهمه باید برداره 

حتی وقتی زمین میخوره 1 بار تو کمکش کن 5 بار بزار خودش بلند شه 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

لوسه عزیزم،همه چیزو دراختیارش گذاشتید لوس شده 

اما الان عقلش نمیرسه کم کم بزرگ شه عاقل میشه

ممنون میشم برای مامان شدنم یه صلوات بفرستید دوست مهربونم❤     سلام دردانه ی قلب مادر ، عزیز مادری که هنوز مادر نیست. کوچک دوست داشتنی ام ،هرروز و هرشب چشم انتظار آمدنت هستم .من هیچگاه از این انتظار خسته نخواهم شد و با تمام وجود بی تاب لحظه ای هستم که در وجودم جوانه خواهی زد . دلبندِ شیرینم ، تو بی تاب من نیستی؟ برای آغوش مادرت بی قراری نخواهی کرد؟ بیا و مرا از این انتظار نجات بده . حال که هنوز نزد خدایی ،از او بخواه تورا به آغوش من برساند . به او بگو مادرم دلواپس دیر به آغوشش رسیدنم است...ای تمام هستیِ من ... اکنون حتی نمی دانم با کفش های صورتی می آیی یا آبی ، اما بی نهایت دوستت دارم 

اعصاب نداری بچه نمیاوردی به اون بنده خدا چ ربطی داره 

واقعا لیاقت میخواد مادر شدن

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪
2706