2726

دوستان بچم ۲ روز دیگه ۲ ماهش کامل میشه به خاطر یبوستش دکترش براش شیاف گلیسیرین ۱ رو تجویز کرد که هر ۲ روز ۱ بار نصفش و استفاده کنم اما بچه من ۱۲ ساعت اول نگذشته داغون میکنه خودش و از گریه و جیغ از درد بچم نفسش میره کبود میشه به خدا دیگه داغون شدم  براش شیاف و استفاده میکنم اما هنوز انچنان تاثیری نکرده به دکتر طب سنتی هم مراجعه کردم برای مشورت گفت ۵ تا ۱۰ قطره یا ۱ قاشق بهش فولس بده البته چند تا ترکیب گیاهی داد بجوشونم برای نفخ شدیدش که نفخش خیلی بهتر و کمتر شده اما برای فولس میترسم شنیدم چسبندگی روده میاره کسی تجربه استفاده فولس برای بچه ۲ ماه ر و داره؟

😍❤خیره به دستان خدا شدم😍😍معجزه شد😍😍❤😍۹۹/۳/۱۹ خدا یکی از خوشگلترین و بهترین فرشته هاش و گذاشت تو بغل من و من شدم خوشبخت ترین مادر روی زمین خدایا شکرت😍😍🙏🙏💋💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بچه منم نوزاد بود همین مشکلو داشتم .بردم متخصص اطفال.

ببخشید واضح توصیح میدم

گفت به تب سنج طرف باریک که فلزیه کلی پماد یا کرم مرطوب کننده بزن بعدش اروم مقعدشو تحریک کن که دست شویی کنه .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2728

ببین فلوس،جداس،یه چیزیای مث سوسیس،ه..تو اونارو.میگی؟میشکنی داخلش،مث لیمو امانی یه ؟اون.پرده های،داخلشو.عین لیمو هستش داخل اب،حل میکنی میدی به بچه..اره؟بلدی یا عکس،بدم

الهی و ربی من لی غیرک
شربت گرایپ میکسچر بده

عزیزم دادم اثر نداشت 

😍❤خیره به دستان خدا شدم😍😍معجزه شد😍😍❤😍۹۹/۳/۱۹ خدا یکی از خوشگلترین و بهترین فرشته هاش و گذاشت تو بغل من و من شدم خوشبخت ترین مادر روی زمین خدایا شکرت😍😍🙏🙏💋💋

بچه اگه شیر مادر میخوره از ۱۰ بار در روز تا ۱۰ روز یک بار طبیعیه و اسهال و یبوست حساب نمیشه. نهایتا اگه بعد یک هفته شکمش کار نکرد با روغن زیتون خلاف جهت ساعت شکمش رو ماساژ بده.‌چند بار به حالت دوچرخه پاها رو ببر سمت شکم و برگردون و ببرش حموم. شکمش کار میکنه. شیر مادر جذبش بالا است و چیزی برای دفع نمیمونه. 

هر چیزی هم از عطاری نگیرید تو حلق بچه بریزین اون هم تو این تابستون و گرما که خدای نکرده اگه خاک و الودگی داشته باشه و بچه بیفته به اسهال خیلی سخت میشه

روغن گلیسیرین و با سرنگ بزن ب معقدش .شیافش اثر نداره زیاد

عزیزم ۳ روز پیش گلیسیرین خوراکی و سرنگ از داروخانه گرفتم سوزنش و دراوردم ۱ سی سی کشیدم داخل سرنگ براش زدم یه کوچولو دستشویی میکنه دوباره گیر میکنه و جیغ و داد از شیاف گلیسیرین خیلی بهتر بود ولی بازم مشکل دفع کامل داره

ببین ورزشش هم بده شکمش رو جهت عقربه ساعت آروم آروم بمال و پوشش رو باز کن دوتا پاهاشو رو آروم به داخل شکمش ببر و دوباره باز کن و حالت دوچرخه بهش بده ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
ببین فلوس،جداس،یه چیزیای مث سوسیس،ه..تو اونارو.میگی؟میشکنی داخلش،مث لیمو امانی یه ؟اون.پرده های،داخل ...

اره عزیزم همون داخلش و گفته بجوشونم براش خودش قهوه ای دراز باید بشکنی داخلش مثل لیمو عمانی خالی کنیم بجوشونیم میترسم سوالم همینه چسبندگی نمیاره

ابجی میشه لطف کنین ترکیب گیاهی که دکتر سنتی داده رو  بگین چی بوده

۱ ق چایخوری ترنجبین ۱ ق چایخوری شاهدونه ۱ قاشق چایخوری پوست بهار نارنج ۱ ق چایخوری خلال بادام شیرین هر روز تا ۱۰ روز بهید بهش ۱ لیوان تقریبا در روز بدم حالا یا با شیشه یا کاپ

2706