2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بخوام کار کنم مادر شوهرم نمیزاره ولی ظرف خودم و شوهرم رو میشورم..احترام ادم حفظ میشه 

مگه هرکی طرف خودش میبره؟؟کامل طرفا جمع نمیکنید مگه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
وقتی غذا ما تموم میشه اونا هنوز دارند مبخورند 

خوب هرجور شده بزارتموم کنن همشو ببر بشور بظورم ک شده خوب چکاری این

خدایاتنهاامیدم تویی یه معجزه درحدخدابودنت دلم راشاد کن بایه نوازشت
2728

غذا درست میکنم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
عزیزم اینکارو نکنی خیلی سنگین رنگین تره.خیلی زشته این کار

ب نظرم اینکه با شوهرم از سر سفره بلند بشیم زشت تره 

چون نمیزاره کار دیگه ای بکنم

ی دوقلو دارم به اسم آرین و آریا❤️
اره والا نشوری سنگین تری  اخه من یبار کوچکتر بودم اینکارو کردم خونه خوارم گفت نشوری بهتره ک 😐 ...

بنظر منم حرکت جالبی نیومد البته منم جدیدا زیاد کار نمیکنم با کار کردن مشکلی ندارم فقط مثل خودشون رفتار میکنم همین

2738
آخه خیلی زشته یه لحظه تصورشم جالب نیست ینی کمر آدم میشکنه یه دوتا ظرف پدزشوهر مادر شوهرم بشوریم؟&nbs ...

عشقم نمیزارن کار کنم خب چه کنم 

وقتی غذا ما تموم میشه اونا هنوز دارند مبخورند 

زشته بازم نشوري سنگين تري والا

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
ب نظرم خیلی زشته وقتی بقیه نشستند دارن غذا میخورن شما ظرفتونو جمع کنید ببری بشوری یجور بی حرمتی حساب ...

اینکه همینجوری بلند بشیم بدتره 

خیلی کارت زشته هر از گاهی بشور ،همرو باهم با خواهرشوهرت بشورین،یعنی چه مثل این که مادرشوهرت بگه هرکس ...

به قول قدیمیا رحمت به شیری که خوردی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
منم ظرف و چیدمان و جمع کردن سفره با یه بچه کوچیک ک دارم تازه از شوهرم شاکی بود ک زنت کلر نمیکنه. خد ...

همینم زیادیشه چرا توقع داره انقد مگه دور از جون خدمتکارشی ک توقع داره.حالا بعضیا دوست دارن خودشون کمک میدن ولی اینکه توقع داشته باسه پرروییشو میرسونه قبل عروس گرفتن کی کاراشو میکرده؟

2706