2737
2734
عنوان

اخلاق منو شوهرم....

374 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من جدیدا یه مشکل پیدا کردم  اینکه وقتی پیش شوهرم هستم کاملا باهم دیگ خوبیم و آرامش داریم حتی  اون هفته ای یکبار که پیش همیم تو اون یک روز بیش از ده بار حتی خودش به زبون میگه وقتی کنارمی آرامش دارم یه آرامش خاصی دارم

اما پشت گوشی اصلن باهم نمیسازیم بحث میکنیم و.... اینم بگم عقدم عروسی نکردم 8 ماهه عقدم 

کیا مشکل منو دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گاهی این مشکل و دارم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728

سعی کن مکالمه یا چتت طولانی نشه 

دیدی داره طول میکشه بهانه بیار قطع کن یا اگه چته بگو مثلا خوابم میاد یا به غذا سر بزنم و اینا 

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖
دوری خودش باعث بوجود آمدن مشکلات میشه 

خیلی بده همش فکر میکنم نکنه بعدن اینجوری باشه بعد وقتی پیش همدیگه هستیم هم اینجوری بشیم و بحث.... 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2738
خیلی بده همش فکر میکنم نکنه بعدن اینجوری باشه بعد وقتی پیش همدیگه هستیم هم اینجوری بشیم و بحث....&nb ...

باید ببینی دلیل بحثاتون چیه

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
دوری بهونه گیر میکنه آدمو،من خودم کنارمه آرومم،بعد تو چت،بخصوص شب،پاچه می گیرم😊

لطفا به تاپیکهای منم سر بزنید عزیزم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉