2733
2734

🤚

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من😔

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

فکر کنم من😅😅😅یک سال و شش ماه و دوهفته اس دلتنگم دیگه شده جزئی از زندگیم دلتنگ نباشم خمار میشم😅😅😅

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
فکر کنم من😅😅😅یک سال و شش ماه و دوهفته اس دلتنگم دیگه شده جزئی از زندگیم دلتنگ نباشم خمار میشم😅😅 ...

من حدودا ۱۰ ساله😔

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
من حدودا ۱۰ ساله😔

ازدواج کردی؟ینی بجز همسرت عاشق کسی بودی؟

هنوز21سالمه همین جوری پیش برم رکوردتو میزنم خانومی😅😅😅😜😜😜

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
2738
فکر کنم من😅😅😅یک سال و شش ماه و دوهفته اس دلتنگم دیگه شده جزئی از زندگیم دلتنگ نباشم خمار میشم😅😅 ...

خیلی سخته نه میبینیش دورا دور؟

۹۹/۹/۹ من به بزرگترین آرزویم میرسم الـ💋هی هزاران با شکرت💐💐💐💐💐💐
خیلی سخته نه میبینیش دورا دور؟

زیاد نه الان ک دیگه اصلا ولی یه بار رو در رو هم دراومدیم تو سالن هیچ کس نبود فقطط من و اون وحشتنا بود.هر بر میدیدمش کلی گریه میکردم حالم بد میشد😢

ازدواج کردی؟ینی بجز همسرت عاشق کسی بودی؟ هنوز21سالمه همین جوری پیش برم رکوردتو میزنم خانومی😅😅😅😜 ...

آره عشق یه دونه میشه دیگه آدم نمیتونه دوبار عاشق بشه که. اون موقع ازش جدا شدم همسرمو دوست دارم ولی....

آره عشق یه دونه میشه دیگه آدم نمیتونه دوبار عاشق بشه که. اون موقع ازش جدا شدم همسرمو دوست دارم ولی.. ...

خیلی اشتباه کردی ک وقتی عاشق یکی دیگه ای ازدواج کردی.من الان حتی نمیتونم ببینم کسی جای اون باهام راه بره چ برسه شوهرم باشه.واقعا نمیدونم چی بگم

خیلی اشتباه کردی ک وقتی عاشق یکی دیگه ای ازدواج کردی.من الان حتی نمیتونم ببینم کسی جای اون باهام راه ...

اون ازدواج کرد من باید چیکار میکردم؟

اون ازدواج کرد من باید چیکار میکردم؟

ینی عاشقت یه طرفه بود؟واقعا ی جورایی مرگ روح آدمه درکت میکنم ک چقدر سخته.

2706