2733
2734

تاپیک قبلیم هست 

سر این مسئله که ارایشگاه عقد من با اونه یا با پدرم بحثمون شد 

من بهش گفتم مهم نیست ک خودم بدم یا تو ؛ اما وقتی الان سختته خرج منو بدی و وظیفه خودت نمیدونی و دنبال عرف و رسمی که ببینی دقیقا وظیفه کیه پس بعدا چطور میخوای خرج منو بدی ؟؟؟ 

خلاصه اونم‌میگفت میدم اما فقط چون نمیدونم دارم سوال میپرسم ؛ اما انقدر سوالاتش زیاد شد و اطرافیانش رو مثال زد که ارایشگاه عروس و خود پدر عروس داده که به من برخورد دیگه 

خلاصه بحثمون شد ...

از صبح چندبار زنگ زدم جواب نداد و پیام دادم که جواب بده حلش کنیم و ارزش نداره و موضوع کوچیکیه و طولانی نشه ؛ چندروز دیگم عقده مثلا 

اونم اخرش پیام داد و از دیشب گله کرد و منو محکوم کرد و گفت نمیخوام صحبت کنم و میخوام تنها باشم ...

من قدم برداشتم برای درست کردن اما ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا چون از صبح خیلی زنگ زدم و پیام دادم و ازش خواستم که بیاد مشکلمونو حل کنیم و اون نخواسته ؛ نمیخوام دیگه بهش زنگ و پیام بدم و منتظر خودش بمونم ...

اگه اومد سمتم (که حق به جانب هم میاد) من چه رفتاری کنم و چیا بگم ؟؟؟؟ 

اینقدر پیگیری پرو شده بیخیال باش خودش اومد جلو که هیچی نیومدم همینجا تموم کنی بهتره والله 

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
2738
2706