2726

#پاسخ_تست ☝️

مردی در حال نواختن ساکسیفون

اگر اولین چیزی که چشم شما دید، مردی بود که ساکسیفون می‌نواخت، پس شما چپ مغز هستید. این بدان معناست که هنر شما، تفکر تحلیلی است. شما همچنین در یادگیری اعداد و زبان‌های مختلف نیز مهارت دارید. دوستانتان غالباً از شما مشاوره می‌خواهند، زیرا منطق شما به حل هر مشکلی کمک می‌کند.

صورت یک زن

اگر برای اولین بار متوجه چهره‌ی یک زن شدید، پس فردی باهوش و راست مغز هستید؛ و از آنجا که نیمکره راست شما از سمت چپ توسعه یافته‌تر است، پس ویژگی اصلی شما خلاقیت است! شما برای بیان خود از روش‌های هنری مختلف استفاده می‌کنید. علاوه بر این، شما از سطح بالایی از هوش هیجانی برخوردار هستید؛ و تخیل تان به شما کمک می‌کند تا با مشکلات باروشی متفاوت و مبتکرانه مقابله کنید.

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

دختر

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
#پاسخ_تست ☝️ مردی در حال نواختن ساکسیفون اگر اولین چیزی که چشم شما دید، مردی بود که ساکسیفون ...

برای من دست گفت 😑😂

گاهی آنقدر بدم می آید که حس میکنم باید رفت اما به درگاه نرسیده از خود میپرسم که کجا را دارم بروم 💔

دوتاشو باهم دیدمممم😂

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2706