2737
2734
عنوان

کی برم سونو؟؟

113 بازدید | 10 پست

نمیدونم چن وقتمه ولی فک کنم ۳ هفته یا چهار هفته باشم

چون بتام۹۰۰ خورده ایی بود 

ولی از وقت پریودم حدود ۲۲ روزی گذشته چون لقاحم دیر انجام شده و ازمایشم خیلی دیر مثبت شد

باید کی برم سونو

8 یا 9 هفته زودتر بری مشخص نمیشه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان بری اثلا سونو نشون نمیده وقتی بتا بشه ۱۵۰۰ تازه سونوی ترانس واژینال نشون میده وقتی بشه ۶۰۰۰ تازه سونوی شکمی نشون میده ... ۸ هفته برو که قلبشو بشنوی 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
الان بری اثلا سونو نشون نمیده وقتی بتا بشه ۱۵۰۰ تازه سونوی ترانس واژینال نشون میده وقتی بشه ۶۰۰۰ تاز ...

به امید خدا دلم میخواد دیر برم همه چی اومی باشه استرس بهم وارد نشه

به امید خدا دلم میخواد دیر برم همه چی اومی باشه استرس بهم وارد نشه

استرس نداشته باش اگه پول داری حتما برو پیش یه متخصص خوب و از اون بپرس کدوم سونوگرافیست خوبه...سونوگرافیست را تحربه برو چون این تازه کارا مخصوصا تو غربالگریا اشتباه میکنن به آدم استرس وارد میشه

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2738
استرس نداشته باش اگه پول داری حتما برو پیش یه متخصص خوب و از اون بپرس کدوم سونوگرافیست خوبه...سونوگر ...

تو مشهد سراغ نداری؟

چون هر دکتر سونوگرافی ک اشنا باشه میگ خوبو بدو نگا نمیکنه

تو مشهد سراغ نداری؟ چون هر دکتر سونوگرافی ک اشنا باشه میگ خوبو بدو نگا نمیکنه

نه ... من سبزوار بچم به دنیا اومد چون اونجا دانشجو بودم الانم تهرانم