2733
2739

۶۸ثانیه میشینی یه جا و به خواسته تون جون می‌دین ! ینی چی؟ ینی حس بدین انگار الان دارینش و خوشحالین از خوش حالی شوق و اشتیاق وجودتون رو بگیره خواسته است چیه ؟ وقتی بهش برسی چه حالی خواهی داشت ؟ همون حال رو ۶۸ ثانیه نگه دار و باهاش در ذهنت زندگی کن ... خواسته ات دیر یا زود اتفاق میفته .. منتها ۶۸ ثانیه واقعی ... و یک حس واقعی  

من که تصور کردم رشته مورد نظر قبول شدم و دارم شادی میکنم خیلی روحیه گرفتم 😄 گفتم این پیشنهاد رو که از مشاورم گرفتم برای دوستای نی نی سایتی هم در میون بزارم 

خوبه امتحان میکنم👍❤️

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من رو ۳۴ ثانیه گذاشتم، تاثیری ندیدم

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2731

۶۸ ثانیه؟؟؟

من ازوقای یادنه دارم باخیالتم زندگی میکنم بچمو میبرم مدرسه تو خیالم اسم داره باعشقمم اوووو ولی همش از افکارم دور میشم کائنات اصلا واقعی نیس 

اتفاقا هروقت به خواسته هام فک نکردم بیشتر اومدن سمتم

2738
۶۸ ثانیه؟؟؟ من ازوقای یادنه دارم باخیالتم زندگی میکنم بچمو میبرم مدرسه تو خیالم اسم داره باعشقمم او ...

فکر ما ارتعاش داره و به شکل بسیار قوی در جهان هستی موثر اگه احساس خوبمون رو به جهان هستی منتقل کنیم اتفاقات خوبی برای ما رخ میده .. حس خوب داشتن شاه کلید رسیدن به خواسته هاست

2706