2726
عنوان

کنکوری های عزیز

149 بازدید | 27 پست

سلام دوست جونیا 😍 

خوبین؟ 

در چه حالید؟ 

من دیروز امتحان داشتم 

فاصله ها خوب رعایت شده بود ، و همه هم از ماسک استفاده میکردن ، 

حالا من یه توصیه دارم براتون ک حتما لباس خنک استفاده کنید ، و راحت ،من لباسم خنک بود ولی بازم گرمم بود یکم  ، و اینکه آرامشتونو حفظ کنید انشالله که رعایت میکنید و هیچ اتفاقی هم نمی افته 

اینم بگم که یکی از دوستان اونجا( ما کلا شش نفر بودیم تو یه کلاس) ، جلوی پنکه جاش بود و چون مستقیم باد به سرش میزد گفت به مراقب جاشو عوض کنن اگر موقعیتتون خوب نیست رو دربایستی نکنین و بگین 😍 

با آرزوی موفقیت برای تک تک شما 😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موفق باشی مهربون

عزیزید 😍 

برای سلامتی پدر عزیزتون دعا میکنم 🌼🌻🌼🌻

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
موفق باشی عزیز دلم😁

ممنونم عزیزم 

همچنین شما😍

کلاس شما ۶ نفر جاهایی بوده هر کلاس ۲۰ نفر 

و کولر خودش پخش کننده هس تا ۸ متر جا بجا میکنه ویروس رو

موفق باشی

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
کلاس شما ۶ نفر جاهایی بوده هر کلاس ۲۰ نفر  و کولر خودش پخش کننده هس تا ۸ متر جا بجا میکنه ویرو ...

من هم میخواستم بگم ترسیدم دعوا کنن من رو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
کلاس شما ۶ نفر جاهایی بوده هر کلاس ۲۰ نفر  و کولر خودش پخش کننده هس تا ۸ متر جا بجا میکنه ویرو ...

عزیز وقتی با ماسک و تمهیدات بهداشتی هست بازم خطرش خیلی کمتر میشه ، دیگ چاره ای نبودجز برگزاریش ، واقعا من از اسفند بیرون نرفته بودم و وقتی دیدم جامعه چقد مردم رعایت نمیکنن ، تعجب کردم، قدرت انتقالش نسبت به جمعیتی که در بازارها و معابر هست خیلی متفاوته 

من هم میخواستم بگم ترسیدم دعوا کنن من رو

اگر اون فرد ماسک نزنه،... همه ماسک داشتن و کلی مواد ضد عفونی کننده هم میزدن ، میدونین نمیگم احتمالش صفره اما از خیلی جاهایی ک میریم کمتره

عزیز وقتی با ماسک و تمهیدات بهداشتی هست بازم خطرش خیلی کمتر میشه ، دیگ چاره ای نبودجز برگزاریش ، واق ...

بله گلم حرقت کاملا درسته 

اما منی که سه ماهه تا جلو در خونمونم نرفتم 

اما مجبورم برای کنکور برم انصاف نیست 

بازار رفتن یه چیز شخصیه و هر کسی رف چوب کارشو میخوره

🌺✨سنَحیا بعد کُرباتنا ربیعا، کاننا لم نذق بالأمس مُراً🌈🍃‏پس از مصیبت هایمان، بهاری خواهیم زیست گویی،طعم تلخ دیروز را نچشیده ایم❤️💙💜💚🧡💛
2706