2726
عنوان

شناسنامه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 60 پست
بنام خودت کن. چقدر گیج بازی درمیارید شما زنو شوهر. شوهرتم مشکوکه ها.اخه اینا کاره که داره میکنه وا ...

وای نمیدونم این چ بخت شومیه ک من دارم خو طلاهارو خودشون برام خریدن اوردن

مادرشوهرم با برادر شوهرم دستش تو ی کاسه است شوهرمم ک انگار گاگوله هرچی بهش اثبات میکنم ک دارن سرت کلا میزارن هنوز طرفدارشونه تازه میگه اگه من ب داداشم و خانوادم کمک نکنم کی کمک کنه مردم چی میگن ابروم میره یعنی تمام پولشو خرج اینا میکنه مادرشم همش میاد میگه این نداره اون نداره ب این بده ب اون بده هیچی برا من و بچمم نمیمونه

وای نمیکنه این کارو اصلا زیر بار نمیره بره بگیره 

واه چرا خوب هم شوهرت شناسنامه اش رو لازم نداره؟

خودت یه بهونه بیار اگه سرکار میری بگو سرکارم میخواد مدارک خودم و شوهرم رو اگه سرکار نمیری یه بهونه دیگه بیار مثلا بگو رفتم فلان کلاس ثبت نام کنم به خاطر کرونا فعلا مجازی برگزار میشه ولی باید شناسنامه خودم و خودت رو ببرم یه بهونه بیار مجبور بشه بره بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نمیدونم این چ بخت شومیه ک من دارم خو طلاهارو خودشون برام خریدن اوردن مادرشوهرم با برادر شوهرم د ...

بگو حالا تو که پولداری به همه کمک میکنی منم نیاز دارم یه لیست بذار جلوش بگو اینا رو میخوام زن گرفتی وظیفه ات هست اول خرجی من و بچه رو بدی نیاز من رو برآورده کن بعد موند کمک کن به بقیه چه مادرشوهر پروئی داری ها 

همونجا فاکتور میکرد میزدی به اسم خودت منم با مادر شوهرم و شوهرم و مامانم رفتیم مادر شوهرم میخواست بز ...

ن من باهاشون نیودم کادو مثلا اوردن وگرنه همین کارو میکردم هرکاری کردم سه روز هرچی بش گفتم هی پشت گوش انداخت کلی طلا داره کلی وسیله خونه میخره اما وقتی میرم اونجا هیچیشو نیست هیچی تو خونه پیدا نمیشه نمیدونم کجا میزاره اصن ن انبار ن اتاقا حتی تشکاش و پتو هایی ک ازم دزدید

2728
وای نمیدونم این چ بخت شومیه ک من دارم خو طلاهارو خودشون برام خریدن اوردن مادرشوهرم با برادر شوهرم د ...

مطمینی اصلا اسمت تو شناسنامه شوهرت هست؟چند سالشه شوهرت؟بچه اوله؟مگه بابا نداره.

ببین باید دستشو بگیری ببریش فروشگده سبدو ورداری هرچی میخوایی بندازیش توش اخر سر بگو حساب کن.یا لیستو بده دستش بگو برو بخر.

یا به بچت بگو هی بگه اینو میخوام اونو میخوام.

اگه نداشت میگفتی نداره وقتی داره میریزی تو شکم کی؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ن من باهاشون نیودم کادو مثلا اوردن وگرنه همین کارو میکردم هرکاری کردم سه روز هرچی بش گفتم هی پشت گوش ...

خدا بهت صبر بده با این مادرشوهر نمیدونم چرا بعضی مادرشوهر ها بعد ازدواج میخوان از پسرشون و عروسشون بکنن حسادت تا چه حد کارایی که شوهراشون نکردن میخوان حالا پسراشون در حقشون بکنن فقط امیدوارم خدا یه عقلی به همه مردها بده اگه اونا عاقل باشن همچین اتفاقاتی نمیفته

مطمینی اصلا اسمت تو شناسنامه شوهرت هست؟چند سالشه شوهرت؟بچه اوله؟مگه بابا نداره. ببین باید دستشو بگی ...

اره بچه چهارمه چرا بابا داره باباهه هم تحت سلطه دخترا و زنای عفریتشه هرکاری میکنم چون ماشین نداریم منو خرید نمیبره خودش میره هرچیم دلش میخواد میخره ی دونه از اونی ک براش لیست میکنم نمیخره

خدا بهت صبر بده با این مادرشوهر نمیدونم چرا بعضی مادرشوهر ها بعد ازدواج میخوان از پسرشون و عروسشون ب ...

بخدا شوهرش عین ی عروسک تو دستشه بگه بمیر میمیره بگه نفس نکش نمیکشه نمیدونم چرا این احمق ب باباش نبرده هیچی مطیع بی قید و شرط ننشه

اره بچه چهارمه چرا بابا داره باباهه هم تحت سلطه دخترا و زنای عفریتشه هرکاری میکنم چون ماشین نداریم م ...

🤕🤕

خدا صبر بده.

حتما دعا‌خورش کردن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
ببخشید طولانی شد اما کلی استرس گرفتم این یک ماهه

طلاها رو بدون فاکتورم میشه فروخت

شناسنامه رو نمیدونم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
🤕🤕 خدا صبر بده. حتما دعا‌خورش کردن

چ بدونم همش رو اعصاب منه منم یا نفرینشون میکنم یا همش تو دعواییم خدا از مادر و خانواده اینجوری نگذره خدا جوابشونه بده فقط مجبورم بگم خدا 😔خیلی عذابم دادن خیلی

راضیش کن بزنه به نام تو

بعدم برواقدام کن براشناسنامه المثنی بگو گم شده

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
راضیش کن بزنه به نام تو بعدم برواقدام کن براشناسنامه المثنی بگو گم شده

ی بار بهش پیش نهادشو دادم کلا کنار کشید خودشو الان همین خونه رو زدن ب اسم مادرش اما من هرچی میگم قبول نمیکنه

من نمی‌دونم چرا تو مسایل کوچک و دعواهای مسخره پای خانوادتونو باز میکنید ولی تو این جور چیزا دست رو دست می‌ذارین

برو پدرت مادرت بزگترین چیزی رو بفرس درخونه شوند توهم باهاشون برو بگه فاکتور و شناسنامه رو بدین

ما تو مجردی هم شناسنامه دست خودمون بود بزرگ شدن زن گرفتن شناسنامه دست مامانشونع

از سادگیتون چرا می‌ذارین سواستفاده کنن

من زمینی ک شوهرم خرید باطلاهام نصفشو زد ب نامم بابام رف درخونشون گف یا طلاهای بچمو پس بدید یا کلشو ب اسمش کنید

یکم ابهت بخرج بدین

2706