2737
2734
عنوان

شناسنامه شوهرم

1497 بازدید | 60 پست

بچه ها ما وقتی عروسی کردیم پدرشوهرم در عوض خونه ای ک شوهرم براشون ساخته بود ی خونه بهمون داد

بعد برای کارای سندش کلی اذیت کرد و شناسنامشو نمیداد اصلا فقط فتوکپی اونم یکی یا نهایتش دوتا

اون خونه ای ک شوهرم ساخته بود ب اسم شوهرم بود و شوهرم شناسنامشو داده بهشون 

الان میخوام بدونم میتونن باهاش کاری کنن؟

برا این میگم ک ی دعوای اساسی داداشاش راه انداختن ک چرا اون خونه رو دادی بهش با این ک شوهرم کلی خرجشون و خرج اون خونه کرده بوده برا این میترسم چون یکی از داداشاش ادمیه ک تو هرجا آشنا داره میترسم از مادرش ک ی آدم کاملا دزدیه اینو ب چشم دیدم و کاملا هم دست اون داداش با نفوذه شوهرمه میتونن کاری کنن 

با شناسنامه؟؟؟؟

برای سند این خونه ک ما توشیم؟؟

شوهر احمقمم نمیره پسش بگیره

سند دست خودمه یعنی میتونن کاریش کنن

تازه فاکتور ی مقدار از طلاهامم دسته مادرس هرکار میکنم بهم نمیده میخوام طلاهامو بفروشم بدم زمین میتونه دردسربسازه برام

خدا خانواده بد و از زمین برداره ک همش مایه اذیت وآزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره 

ایندوره برادر به برادر رحم نداره.

خوب هرکی بره تو خونه خودش

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
میتونه اون شناسنامه شو باطل کنه یکی دیگه بگیره؟ به بهونه گم شدنش؟

نمیکنه 

هرچی بش میگم میگه ن مگه میخوان بخورنش میارن برام 

هرچیم ز میزنم بهشون ن فاکتورارو بم میدن ن شناسنامه رو

ب نظرت با فاکتورا میتونن کاری کنن؟

برو رک بهش بگو میخوام طلاهامو بفروشم فاکتورش رو بگیر.چقدر پررو و مریضن.اخه فاکتور به چه دردشون میخوره؟😐

در مورد شناسنامه شوهرت هم به شوهرت بگو بگیره ازشون چه معنی داره مرد گنده شناسنامه اش دست مادرشه؟خب خیلی کارا میشه با شناسنامه کرد 

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

اگه سند به نام همسر شماست و ثبت شده، کاری نمیتونن بکنن،تازه میتونین دستور تخلیه بگیرین اگه توی خونه ای که به نام همسر شماست زندگی میکنن

همسرت بره ثبت احوال بگه شناسنامم گم شده المثنی بگیره و راحت

درمورد طلاهاتم اگه میتونی جایی بدون فاکتور بفروشی یا عوض کنی حتما این کارو بکن

اره  ایندوره برادر به برادر رحم نداره. خوب هرکی بره تو خونه خودش

خب منم همینو میگم خونه ای ک ما توشیم۱۸۰متره اما اونی ک داده باباش۲۵۰متره یعنی دیگه اونجا تلپ شدن پا نشدن مام اینو سند زدیم الان شناسنامه شوهر منو بردن پس نمیارن۳ساله فاکتورارو هرچی میگم یا میگه بزار بگردم پیدا کنم یا میگه باشه بم نمیدن

نمیکنه  هرچی بش میگم میگه ن مگه میخوان بخورنش میارن برام  هرچیم ز میزنم بهشون ن فاکتورار ...

نه عزیزم مهم سند ک دست خودتونه حتی اگه سند هم دست اونا باشه بازم نمیتونن کاری بکنن تو اسناد رسمی و محضر خونه به اسم همسرت ثبت شده

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
نمیکنه  هرچی بش میگم میگه ن مگه میخوان بخورنش میارن برام  هرچیم ز میزنم بهشون ن فاکتورار ...

نمیدونم والا ولی تازگیا من دیدم طلا بدون فاکتور نمیخرن شاید میخوان اینجوری طلاهاتونو نفروشین والا گیج شدم 

ولی با شناسنامه نمیتونن کاری کنن شاید میخوان خونه رو نفروشین یا همسدتون به نام شما نزنن خونه رو

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
خب منم همینو میگم خونه ای ک ما توشیم۱۸۰متره اما اونی ک داده باباش۲۵۰متره یعنی دیگه اونجا تلپ شدن پا ...

وا خونه خودتونو سند زدید بنام اونا الان خونه ای که توش نشستید بنام اوناس؟

خوب عملا هیچی ندارید که

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2706