2726
عنوان

خانمای باکلاس بیان...

480 بازدید | 73 پست

اولین جلسه خواستگاری بهتره چطور باشه؟ مثلا رستوران هتل کافه هزینه با کی؟ 

چه کسایی باید باشن؟ 

شنیدم دختر پسر و مادر دو طرف آره؟ 

برام توضیح بدین هرچی میدونید.... 

بندازم بعد کرونا یا بگم اوکی کنیم؟ 

چند ماه منتظرم کرونا کم بشه... که نشد... 

خونتون بهترین جاست

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=149595213]آخه هرکی میبینم کافه و هتل و... قرار گذاشتن☹️میگن خونه جلسه اول نه... [/QUOTE نمیدونم من خونه رو بیشتر دوست دارم ، چون هم هر دو طرف راحت تر هستن، هم وضع زندگی و خونمون رو میبینن که بعدا حرفی نباشه، و حس میکنم عزت و احترامم بیشتر حفظ میشه وقتی بیان خونمون

[QUOTE=149595213]آخه هرکی میبینم کافه و هتل و... قرار گذاشتن☹️میگن خونه جلسه اول نه... [/QUOTE نمیدو ...

اینکه خونه و زندگی رو ببینن ک آره خو اونو ک آخر میبینن ولی یه مدته همه میگن خونه بی کلاسیه جلسه اول و بیرون باشه بهتره... نمیدونم خودمم موندم...مثلا دوستم باباش خواستگارش با خانوادش  را به عنوان مهمان دعوتشون کرد ناهار اولین بار برای اشنایی نه به عنوان خواستگار...

اینکه خونه و زندگی رو ببینن ک آره خو اونو ک آخر میبینن ولی یه مدته همه میگن خونه بی کلاسیه جلسه اول ...

این ها حاشیه هست ، درگیرش نشو بالاخره خانوادت هر کجا رو صلاح دونستن بگو، ولی اگه زندگی و خونه رو اول دیدن وقتی نپسندن بهتره چون وابستگی ایجاد نشده

این ها حاشیه هست ، درگیرش نشو بالاخره خانوادت هر کجا رو صلاح دونستن بگو، ولی اگه زندگی و خونه رو اول ...

ینی میان خونه رو بپسندن مگه؟؟؟ اصلا اگه قرار خونه بپسندن که نیان... نه آخه یک سال بیشتره دوستیم وابستگی چرا 😂🤦‍♀️

ینی میان خونه رو بپسندن مگه؟؟؟ اصلا اگه قرار خونه بپسندن که نیان... نه آخه یک سال بیشتره دوستیم وابس ...

بعد یکسال دوستی خواستگاری بیرون خونه باشه؟ اوج بی احترامی به نظرم  خودتون بهتر میدونی نظری ندارم دیگه

بعد یکسال دوستی خواستگاری بیرون خونه باشه؟ اوج بی احترامی به نظرم  خودتون بهتر میدونی نظری ندار ...

یک سال که خانواده ها اطلاع نداشتن... نمیدونم منم طبق چیزی ک شنیدم و گفتم سوال پرسیدم حس کردم خونه بی کلاسیه... 

ینی میان خونه رو بپسندن مگه؟؟؟ اصلا اگه قرار خونه بپسندن که نیان... نه آخه یک سال بیشتره دوستیم وابس ...

اونی دعوت میکنه رستوران که هیچگونه اشنایی از قبل نداشته باشن دختر و پسر 

نه شمایی که مدتیه دوستین 

فرهنگ هارو پایمال نکنید خواهشا

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
2706