2726
عنوان

واس مشاوره عاطفی تنها برم یا نامزدمم باید باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینو میگم ولی اون همش میترسه که مشاورا بگن جدا شید میخاد باشه و بیشتر واس اصلاح رفتار تحت نظر ...

راستی خواهری یه دفتر بردار و هر روز ده تا از کارای خوب شوهرتو توش بنویس...ویژگی های مثبتشو توی اون روز و کارای خوبشو...حتی لبخندای قشنگشو🤗...بعد از یه مدت میبینی دفترت پر شده از خوبی های شریک زندگیت😍..منم میخوام این کارو بکنم😍 حتی دفترم خریدممم..ایشالا ک مشکل شما هم ب زودی زود حل شه

نه☝ انتخاب سومی هرگز نخواهم کرد 🚫 ... یا مرگ💀 را برمیگزینم بعد ازین✌، یا... تو❤...💏
2728
اره متاسفانه هرسال تقریبا یه بحث و قهر جدی بینمون پیش میاد و هرسالم میریم مشاور اما باز چن وقت دیگه ...

ناراحت نشي ولي به نظرم جداشي بهتره

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ببین مشاوره هم بری با دوتا همزمان صحبت نمیکنه مگه بخواد نتیجه بگیره ...

آره ما هم ک داریم میریم. گاهی جدا جدا با هر کدوممون میحرفه

نه☝ انتخاب سومی هرگز نخواهم کرد 🚫 ... یا مرگ💀 را برمیگزینم بعد ازین✌، یا... تو❤...💏
😓😓

ناراحت نشو  ولي اخه وقتي حسي بهش نداري زندگي كردن باهاش برات سخته 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ببخشید میپرسم مشکل شما عاطفی بوده؟

شاید یه بخش خیلی خیلی کوچیکش عاطفیه... ولی مشکل اصلیمون تفاهم نداشتن ماست...دنیامون با هم فرق میکنه. افکار و عقاید و سلیقه هامون...مشکل دیگه هم افسردگی منه🤐🤕 ک تحت درمانم 

شاید یه بخش خیلی خیلی کوچیکش عاطفیه... ولی مشکل اصلیمون تفاهم نداشتن ماست...دنیامون با هم فرق میکنه. ...

ما سر خیلی چیزا تفاهم داریم

یعنی درمورد اینده و زندگی هم نظریم

ولی من حس خوبی ندارم به نامزدم مشکل عاطفی دارم باهاش

امیدوارم هرچی زودتر به ارامش برم حالا از هر راهی ک شده

تاپیکای قبلیمو بخون متوجه میشی عزیزم

سلام دوستم خوبی ببین بستگی داره اولش لازمه خودت صبت کنی من یکیو میشناسم دختر خالم باهاشون مشاوره تلفنی داشت خیلی راضیه سایتشو برات میزارم این زیر زنگ بزنی وقت بگیری 

سایت

2706