2726

براش بفرستین که براتون گاما گومبای سیاه بگیره که غذای آفریقایی درست کنید بعدش اسکرین شات عکس العملشو بفرستین

بزارین شوهرم جواب بده خودمم میذارم😂

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندماه پیش انجام دادیم همسرم ی چیز سباه از عطاری گرفت گیر داده بود شب بپز

😂😂😂😂😂خب مینداختی زود پز بپزه بش میدادی بخوره😂😂😂😂

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷
یه بار انجام شده 

اگه اسکرینشو داری بزا

شوهرم پیشمه بهش گفتم گامبا گومبای بخر سیاهش رو. 

میگه از کجا؟ 

میگم عطاریا دارن. 

میگه واسه چیه؟ 

میگم بدنو قوی میکنه. 

ذهنش رفت واسه مثبت 18😕

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

امروز جمعه اس هم اکثرا خونه ان هم بیشتر جاها بسته اس

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
همين الان رفت سركار تااااا شب ك بخواد بياد بهشم بگم زرنگ تر اين حرفاس

😂😂😂😂

شوهرم پیشمه بهش گفتم گامبا گومبای بخر سیاهش رو.  میگه از کجا؟  میگم عطاریا دارن.  ...

😂😂😂😂😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
امروز جمعه اس هم اکثرا خونه ان هم بیشتر جاها بسته اس

فردا دوباره تاپیکشو میزنم

2706