2733
2734
عنوان

سر کار مسخرم کردن

375 بازدید | 15 پست

سلام خانما

من تو محیط کار ادم ساکتیم و سرم ب کار خودمه

یعنی اصلا دنبال حاشیه نیستم

دیروز یکی از همکارا هیکل منو مسخره کرد جلوی همه همکارا

خیلی بی ادبانه برخورد کرد

من کاملا جا خورده بودم

واقعا عصبی و ناراحتم

نمیدونم چ برخوردی باهاش داشته باشم ازین ب بعد

تیکر رژیمه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه بی ادب باید همون موقع حرفتو میزدی که چشمات بد میبینه و مال تو رو که نخوردم بی ادب 

محلش نده هر چی از ادمای بی ادب دوری کنی روانت  سالم تر میمونه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
گفتم من مشکلی با خودم ندارم و راضیم اما دوس راشتم بیشتر ازینا بهش چیز بگم اون موقع دهنم بسته شد ان ...

باید بهش میگفتی سیرابی سرت تو کار خودت باشه ار مال تو که بهتره عین گلابی میمونه فرم اندامت

گف خیلی گنده ای عرضتو کم کن😳

بنظرم هرکی بیشعوره توام باهاش همونطوری رفتار کن

من قبلا تو سرکار یکی ی چیزی بهم گفت جلو همه برگشتم گفتم گوه خوریش به تو نیومده البته بماند کتک کاری کردیم ولی دیگ کسی جرعت نکرد چیزی بگه

اگر اوایل کارته منم همینجوری بودم تاشش ماه با هیچ همکارم حرف نمیزدم 

اوناهم هی به من میگفتن چیه باما قهری. از ما بدت میاد .اصلا سمت ما نمیای . حرف بزن یکم.

تا بعد یک سال تازه زبونم باز شد   

بهت برنخوره هرکسی یجوره 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
گف خیلی گنده ای عرضتو کم کن😳

من هر وقت یکی بهم اینجور حرفی میزنه ب شوخی جوابشو میدم میگم من کیفت تصویریم بالاست کیفیت ک اتفاقی نیست عزیزم .جدیم بخوام بگم میگم سرت تو کار خودت باشه از اندام خودم راضیم خودم خواستم اینجوری باشه اندامم خوشحالیم حالمون خوبه وزنمونم خوبه 

2706