2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه خوش بگذرون

تو هر سنی که هستی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بستگی به ادمش داره.میتونم بگم ادم نباید بذاره حسرت چیزی تو دلش بمونه .کلا ها.یکی ممکنه بخواد بره خارج.یکی بخواد ماشین خاصی بخره.یکی کتونی خفن.خلاصه هرکی یه چیزی دیگه

از حرف زدن خستم
2731

گرفتن گواهینامه

اتمام درس دانشگاه

پیدا کردن یک شغل مناسب با بیمه

خرید ماشین

حداقل چندتا سفر خارجه

تجربه کردن چیزای جدید 

یاد گرفتن آشپزی

خوندن کلی کتاب خوب

تماشای ۱۰۰تا از بهترین فیلم های تاریخ سینما

رفتن حداقل یکبار به گالری نقاشی یا هنری

حداقل یک سفر تنهایی

طبیعت گردی

درس رو خوند، شغل خوب پیدا کرد. به وضعیت اقتصادی مناسب رسبد. مسافرت ها رو رفت. اگر متاهل باشی از فضای دونفره نهایت لذت رو ببری

دوستای خوبی پیدا کنی که برای بقیه عمر بتونی داشته باشی

مراقب سلامتت باشی چون پایه بقیه زندگیه

از هیچ تلاشی برای ساختن زندگی دریغ نکنی

و بعد از سی سالگی، از همه چیزایی که تو دهه قبل به دیت اوردی لذت ببری.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
برای هرکسی هدف یه چیزه  یه خانومی اینجا بود که می گفت خداروشکر 28 سالمه هم شوهر دارم هم سه تا ...

🤣🤣🤣🤣🤣هم شوهر دارم هم بچه چ هدف والایی

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

به نظرم هر کاری رو میشه بعد از سی سالگی هم انجام داد، بجز مواردی که شرط سنی دارن مثل ورزش در سطح قهرمانی.

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
برای هرکسی هدف یه چیزه  یه خانومی اینجا بود که می گفت خداروشکر 28 سالمه هم شوهر دارم هم سه تا ...

خب همون خانم ۲۸ ساله هم براش دیر نیست که شروع به تحصیل کنه!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
به نظرم هر کاری رو میشه بعد از سی سالگی هم انجام داد، بجز مواردی که شرط سنی دارن مثل ورزش در سطح قهر ...

قطعا انرژی ادم قبل از ۳۰سالگی بیشتره

و هر چیزی ی زمانی داره

البته این دیدگاه منه

🤣🤣🤣🤣🤣هم شوهر دارم هم بچه چ هدف والایی

داشت خودشو با نمیدونم کی مقایسه می کرد ( فک کنم خواهرشوهرش یا یکی دیگه یادم نیست دقیقا)  گفت من 28 سالمه 2 تا پسر و یه دختر دارم ولی اون 30 سالشه هنوز یه دخترم نداره      

در کسری از ثانیه بلعیده شد     

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2706