2737
2734
عنوان

در مورد سایز ی لحظه بیاید

142 بازدید | 15 پست

من میخوام ی مانتو سفارش بدم 

قبلا ی شلوار تو خونگی سفارش دادم سایز ۴۲ ولی بهم گشاده ب اندازه ۲سایز انگار 

حالا الان میخوام مانتو سفارش بدم باید سایز ۴۰بگم ؟

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۳۸ سایزها دو شماره دوشماره کم میشن

خب ۴۲ ۲تا کم کردم ۴۰دیگ 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
مانتو با شلوار سایزش فرق میکنه

پس چطوری اندازه بگیرم بگم xl?

عنوان تاپیکت تو حلق هرچی منحرفه🤦‍♀️😅

بخدا حواسم‌ نبود ب ما خرده نگیر 😂😂

2738
شما میگی دو شماره واست گشاده ۴۰ میشه یه شماره چون سایز ۴۱ نداریم قبل از ۴۲ میشه ۴۰

همین دیگ منم میگم ۴۰ 

۴۱ک نداریم 

همین دیگ منم میگم ۴۰  ۴۱ک نداریم

عزیزم تو میگی ۴۲ دو شماره واست گشاده دو شماره کوچیکترش میشه ۳۸ پس اگه ۴۰ اندازه ات بشه یعنی ۴۲ یه شماره واست گشاد بوده چون شماره های سایز مثل شماره های عادی نیست ۳۶ ۳۸ ۴۰ ۴۲ ۴۴ ۴۶ و غیره اینا به ترتیب یه سایز یا شماره با هم اختلاف دارن

بچه ها من شلوارم سایز ۴۴ از پا تنگ میشه از کمر گشاد چی کنم😟

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
بچه ها من شلوارم سایز ۴۴ از پا تنگ میشه از کمر گشاد چی کنم😟

🤣🤣🤣🤣تو چجوری میشی ینی 

🤣🤣🤣🤣تو چجوری میشی ینی 

نمیدونم بوخودا ...کمر شلوارم باید بادست نگه دارم 😅

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2706