2733
2734

بچها قرص جلوگیری شیردهی و باید ت دوران پریودی قط کرد؟من هم قرص میخورم هم طبیعی جاوگیری میکنم. امروز وقت پریمه اما نشدم دخترم سه ماهس. چکار کنم میترسم حامله باشم شرایط اون قرصو بهم بگین لدفا

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه یه بسته تموم نشده

عزیزم ماه پیش بعد چهلمم شرو کردم تا الان ک دخترم سه ماهو 14روزشه همیشه خوردم. موقع پری باید قط کنم چکار کنم خیلی نگرانم حامله باشم

2728

یه بسته کامل رو ک خوردی ول کن خونریزی میکنی بعد تموم ک شد دوباره شروع کن

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
یه بسته کامل رو ک خوردی ول کن خونریزی میکنی بعد تموم ک شد دوباره شروع کن

من هنو ی بسته تموم نشده بود ماه پیش پری شدم. بعد ی بستم قط نکردم چنتام از اون یکی خوردم تروخدا نگرانم ینی حاملم؟

من هنو ی بسته تموم نشده بود ماه پیش پری شدم. بعد ی بستم قط نکردم چنتام از اون یکی خوردم تروخدا نگران ...

پریودت ک تموم شد منظم ومرتب یه بسته بخور 

الانم فکر نکنم با این تعدادی ک‌خوردی حامله باشی 

ی چن روزی طول میکشه ک پری بشی و خون بیاد

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
الان قط کنم تا پریود شم؟؟

اره

من‌ خواهرشوهرم یدونه انداخت بعد رابطه با شوهرش هفته بعدش پری شد

از امشب قط کنم فردا میشم؟

دقیق نمیدونم ولی شاید چن روز طول بکشه

اخه میگن اون قرصو خوردنی نمیزاره پری شی من ماه پیش باوجود اینک قرص میخوردم پریم شدم

خب قطع کنی پری میشی واس همین میگم‌قطع کن فقط نمیدونم چن روز ممکن بکشه ولی بیشتر از یه هفته نیس