2726

میخوام یک کرم پودر خوب و ریمل خوب و هایلاتر خوب و زیر ارایش خوب بگیرم دیگه چی لازمه هیچی ندارم. و این که مارک خوب بگید کیفت داشته باشه مرسی عشقا🌹🌹😍

کاربر قدمی ام ترو خدا نترکون نی نی یار خستم کردی مرسی عه. 99/09/9کرونا از بین میره و ما خوشحالیم 😍😍😍😍😍🌹

ریمل بیو مشکی که روش با نارنجی نوشته بیو محرشه اسنش مشکی هم عاولی بادی اسپلش بگیر مارک ویکتوریا سکرت جزاین هرمارکی گرفتی بندازش سطل اشغال رژ بگیر مارک گلدن رز هم خوشمزس هم رنگاش قشنگه امممم دیگگگگگه ندانم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه اینا به جز زیر ساز، آرت دکو... زیر ساز لوریل بخر... البته آرت دکو گرونه

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 
2728
کرم پودر فقط درماکول.....

جوش نمیاره من صورتم جای جوش داره اسکارهم داره بنظرت برا من خوبه پوشانندگیش چطوره خیلی سنگین نیس رو صورت؟

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
جوش نمیاره من صورتم جای جوش داره اسکارهم داره بنظرت برا من خوبه پوشانندگیش چطوره خیلی سنگین نیس رو ص ...

اصلأ،من صورتم اصلا جوش نداره و نمیزنه فقط باید از روش فیکسر بزنی تا طبیعی بشه درکل عالیه

به نظر من ریمل اسنس مشکی

هایلایتر گلدن رز

کرم پودر خوبم لورال

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️

من خودم ضدآفتاب پریم باspf50میزنم عالیه چون هم کرم پودره هم فاقدچربیه هم پوشانندگیش بالاس وازهمه مهمترجوان کننده ولیفت کننده پوسته.رژهم اکثرا ویولت ومای استفاده میکنم.

یه صلوات بفرستین واسه حل مشکلم❤💋💗💕💔🧿